Minimalistyczny apartament na Gołębiej 33

Minimalistyczny apartament na Gołębiej 33

Gołębia 33 to prestiżowy apartamentowiec projektu dewelopera Moderator Inwestycje. Zlokalizowany w Bydgoszczy budynek mieści 26 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 36,55 m2 do 153,24 m2. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną architekturą oraz starannie dobranymi elementami wykończeniowymi takimi jak stal, szkło czy elewacyjne płytki ceramiczne imitujące drewno. Przestronne, pełne zieleni tarasy i balkony sprawią, że budynek będzie podlegał metamorfozie zgodnej z rytmem pór roku. Dzięki częściowo przeszklonym balustradom, mieszkania otwierają się na otaczające miasto.

Projektu wnętrza jednego z apartamentów zlokalizowanych na Gołębiej 33 podjęła się Iza Gajewska z autorskiej pracowni Interno, projektantka i właścicielka wyjątkowego showroomu Wczasowa 10 w Bydgoszczy. Iza Gajewska specjalizuje się w architekturze wnętrz zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. W projektowaniu najbardziej ceni sobie szczerość i prostotę, ze szczyptą designu. Stawia przede wszystkim na unikalność, trwałość i ponadczasowość.

„Prostota w najlepszym wydaniu wymaga perfekcji, dlatego projektując, kładę szczególny nacisk na rolę detali i precyzyjnie dobranych materiałów” – zdradza Iza Gajewska. „Wierzę w moc tych najbardziej naturalnych, prawdziwych, takich jak kamień, beton, drewno i szkło”– dodaje.

Aranżacja apartamentu przy Gołębiej 33 została stworzona dla bardzo wymagającego, świadomego najnowszych technologii i designu klienta.

„Zarówno tu, jak i w większości naszych projektów stawialiśmy na jakość produktu, jego ponadczasowość i funkcjonalność. Stąd, w projekcie dużo relacji drewna z kamieniem, zarówno na ścianach, jak i na posadzce, nawet w części szczeblowanego sufitu w kuchni. Wielkoformatowe płyty gresowe na posadzce, drzwi licowane ze ścianą o wysokości lokalu (do 300cm), brak cokołów przy posadzce, to niektóre z wielu rozwiązań, które dla nas są już standardem” – kontynuuje.

„Kolejnym detalem, na który zdecydowanie stawiamy w większości naszych projektów, to minimalistyczna linia. Dla wrażliwego oka jest zdecydowanie widoczna, choć subtelnie przeplata się przez wszystkie wnętrza w postaci oświetlenia, detalu poręczy przy schodach, baterii, profili zabudów meblowych i innych drobniejszych akcesoriów. Wszystko okraszone skandynawskim i włoskim designem, do którego, nie ukrywam, mamy słabość. Ciekawym akcentem jest zastosowanie w łazience wodoodpornej tapety na bazie włókna szklanego z kolekcji WET firmy Wall&Deco. To, czego nie widać, to inteligentny system apartamentu, który integruje ze sobą nie tylko oświetlenie, ogrzewanie czy klimatyzację, ale także szereg innych zabezpieczeń i ułatwień. Pozwala z dowolnego miejsca zarządzać przestrzenią domową, np. ekspres sam zaparzy kawę po otrzymaniu odpowiedniego polecenia. Na szczęście filiżankę musimy podstawić sami, co nadal jest dowodem, że inteligencją nas nie przerósł” – dodaje Iza Gajewska.

Iza Gajewska znana jest z projektów wykorzystujących nowoczesne rozwiązania, gdzie design to forma, która ma służyć stylowi życia. Jej projekty są funkcjonalne, minimalistyczne i utrzymana w cenionym ekotrendzie. Projekt apartamentu na Gołębiej 33 idealnie oddaje styl i upodobania projektantki.

Lokalizacja: ul. Gołębia 33, Bydgoszcz
Deweloper: Moderator Inwestycje
Projektant budynku: Piotr Bartkowiak, Architektonika
Rozpoczęcie budowy: styczeń 2016
Zakończenie budowy: kwiecień 2017

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter