Młoda, zdolna projektantka i doświadczony mistrz stolarstwa – Wood & Paper

Młoda, zdolna projektantka i doświadczony mistrz stolarstwa – Wood & Paper

Jakiś czas temu na naszym facebookowym profilu zachwycaliśmy się stolikiem tej marki, biorąc pod uwagę, że Wam również się spodobał postanowiliśmy napisać o nich kilka słów. Wood & Paper to wyjątkowa manufaktura, tworząca niepowtarzalne elementy wyposażenia wnętrz. Marka jest efektem synergii młodej, zdolnej projektantki i doświadczonego mistrza stolarstwa. Wszystkie projekty są wykonywane metodą rzemieślniczą, od pierwszego cięcia do ostatniego pociągnięcia pędzlem. Praca z wykorzystaniem tradycyjnych technik i sprawdzonych materiałów daje 100% pewności najwyższej jakości oraz niepowtarzalności każdego z produktów.

Zobaczcie naszym zdaniem najciekawsze projekty Wood & Paper:

Prosta forma i zmniejszone wymiary stolika kawowego Mikrus idealnie dopasują się do przytulnych pokoi dziennych. Nieodzowny przyjaciel kanapy, nie tylko potrzyma popołudniową kawę, sprytna półka schowa też ulubione magazyny lub piloty. Blat wykończony odważnym fornirem palisander Santos oraz farbą w dowolnym kolorze z palety RAL, zabezpieczony lakierem dającym ochronę przez ścieraniem. Nogi z litego drewna czereśniowego, mocowane płaskownikami ze stali nierdzewnej.

Ręcznie wykonane i ozdobione Kaktusy – pojemniki idealnie nadają się do przechowywania – długopisów, przyborów do makijażu, drobnych, wacików, patyczków do uszu czy skarbów Twojego dziecka. Pojemniki są doskonałym przykładem na drugie życie resztek drewna. Każdy kubek jest inny i niepowtarzalny, a to dzięki fakturze różnych rodzajów drewna (dębina, czereśnia, sosna) i sklejki. Kaktusy wycinane ręcznie, tak jak pojemniki szlifowane i malowane ręcznie. Do wykończenia używamy ekologicznego wosku spożywczego, dzięki czemu nawet maluchy mogą z nich bezpiecznie korzystać.

I na końcu kulkowe świeczniki, które nie tylko tradycyjnie podtrzymają źródło światła, ale pozwolą Ci dopasować, zmieniać swój kształt i układ kiedy tylko będziesz tego chcieć. Elementy wykonane z resztek drewna pozostałego po produkcji naszych mebli. Lita buczyna, dębina, mahoń.. możliwość zamontowania uchwytu na klasyczną świeczkę, lub podgrzewacz (tea light).

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter