Muppetshop zaprasza na Kids Design Weekend

Muppetshop zaprasza na Kids Design Weekend

Z okazji Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy kreatywne dzieci i rodziców do wspólnej twórczej zabawy pod hasłem Kids Design Weekend. W warszawskiej restauracji Flaming&Co. przy ul. Chopina 5. przez dwa dni 4 i 5 czerwca 2016 r., w godzinach od 12.00 do 18.00 najmłodsi i ich rodzice będą mieli okazję wspólnie z zespołem Live Media Crew stworzyć wielkoformatowy obraz i instalację artystyczną, w której każdy będzie mógł pokazać swój indywidualny charakter.

Prace malarskie uczestnicy będą tworzyć pod okiem Mateusza Rokickiego, jednego z najbardziej utalentowanych twórców street artu i dyrektora artystycznego Live Media Crew. W programie przewidziano także pokaz tworzenia street artu.

Organizatorzy zadbali także o mnóstwo atrakcyjnych niespodzianek dla uczestników zabawy. Będzie więc między innymi uwalnianie kolorów, tworzenie owocowo-warzywnych obrazów czy malowanie paznokci małym elegantkom, dodajmy – lakierem zmywalnym wodą!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane wydarzeniem proszone są o wcześniejszą rezerwację stolika.

Muppetshop to stacjonarny salon oraz sklep internetowy, który specjalizuje się w dobrym designie rodzinnym i oferuje najwyższej jakości artykuły wyposażenia wnętrz, charakteryzujące się dobrym stylem i wyjątkowym wzornictwem. Ma w swojej ofercie wiele produktów światowych marek wzorniczych, w tym akcesoriów dla dzieci. Współpracuje także z architektami, projektantami wnętrz i dekoratorami.
Flaming&Co. to warszawska restauracja słynąca z wyjątkowej kuchni, niepowtarzalnej atmosfery i dbałości o szczegóły.
Live Media Crew zajmuje się wielkoformatowym malarstwem ściennym oraz tworzeniem murali na fasadach i wnętrzach budynków.

Partnerami wydarzenia są: Muppetshop, Restauracja Flaming&Co., Stabilo i Live Media Crew
Patronat medialny objęli: Gaga, Weranda Country, Designetka.pl, Meble.pl, OKK!, Wnętrze i Ogród, Domideco, Expace, Design Dla Szkół, Nowy Magazyn, MamaDu

Zapraszamy serdecznie!

Kids Design Weekend
4-5 czerwca 2016 r., godz. 12.00-18.00
Rezerwacje miejsc:
Restauracja Flaming & Co.
Warszawa ul. Chopina 5
tel. 22 628 81 40
kom. 724 234 234

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter