Niezbędnik małego Superbohatera

Niezbędnik małego Superbohatera

Superbohaterem może być ulubiona postać z bajki lub z życia codziennego. Ważne, żeby była odważna i rozważna, aby pomagała innym i dawała przykład małym urwisom, jak radzić sobie w tarapatach. Bez względu na to kim jest superbohater, musi on, od czasu do czasu, przywdziać pelerynę, jak zwierzątka w nowej kolekcji akcesoriów dla dzieci polskiej marki Cuddly ZOO „Superbohatera nie bój się!”. Mamy tu psa, jeża, mysz, królika, kurczaczka, a nawet nietoperza i dinozaura! Całe wesołe ZOO. W tym motywie znajdziemy kompletne wyposażenie potrzebne małemu superbohaterowi.

Począwszy od poduszki w kształcie misia, idealnej do łóżeczka, wózka czy kołyski, po antywstrząsowego motylka stabilizacyjnego, który niweluje wstrząsy, stabilizuje pozycję główki nawet w najgroźniejszym starciu ze złymi mocami i zapewnia miły i spokojny sen bez względu na okoliczności. Kosmetyczka Superbohatera nie bój się! przyda się, żeby przechować najbardziej niezbędny każdemu małemu superbohaterowi w codziennych sprawach ekwipunek, a resztę superakcesoriów będzie mógł schować w specjalnym dwustronnym worku.

Każdy Superbohater ma swojego najlepszego przyjaciela lub wiernego pomocnika. Idealnym kandydatem do tego miana jest maskotka pies. A jeśli nasz bohater ma już w domu ulubionego psiaka i nie chce, żeby ten obawiał się konkurencji? Dlaczego nie wybrać dinozaura, nietoperza albo królika! Taki miękki przyjaciel w postaci poduszki w kształcie wybranej postaci może służyć nie tylko za oparcie dla główki malucha, ale także za ulubioną przytulankę. Prawdziwy mały Superbohater zasługuje na wszystko, co najlepsze, dlatego nie może zabraknąć mu najwygodniejszej i najcieplejszej pościeli z wypełnieniem oraz edukocyka, wykonanego z dwóch rodzajów tkanin: milutkiej warstwy minky, która ogrzeje go w chłodne dni oraz bawełny drukowanej w kolorowe postaci bohaterów, których widok dodawać mu będzie pewności siebie każdego dnia.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter