NOTI STUDIO – nowe miejsce na mapie Warszawy

Po 15 latach na rynku meblarskim, marka NOTI to już nie tylko rozpoznawalny design i wysoka jakość ręcznie wykonywanych produktów. Z początkiem 2020 roku otwarte zostało NOTI STUDIO na warszawskiej Sadybie.

NOTI STUDIO na warszawskiej Sadybie

Galeria Noti w warszawskiej Domotece zakończyła swoją działalność wraz z końcem roku 2019. Wraz z nową dekadą marka otwiera nowy rozdział. NOTI STUDIO, showroom mieszczący się na ulicy Okrężnej 36, w zabytkowej willi pochodzącej z 1923 roku, służyć ma nie tylko wszechstronnej prezentacji oferty marki NOTI, ale również ma za zadanie kreowanie branżowych wydarzeń skupiających pasjonatów designu oraz miłośników polskiego rzemiosła.

NOTI STUDIO - nowe miejsce na mapie Warszawy

NOTI STUDIO ma być miejscem spotkań biznesowych, projektowych oraz warsztatowych dla klientów indywidualnych, inwestorów, projektantów. Ma zapraszać do wymiany podglądów, dyskusji na temat designu, integrować środowiska biznesowe, artystyczne
i dziennikarskie.

NOTI STUDIO - nowe miejsce na mapie Warszawy

Wnętrza showroomu NOTI

W odświeżonych i starannie zaprojektowanych wnętrzach NOTI STUDIO, można zapoznać się z aktualną propozycją firmy, porozmawiać o nowych projektach czy trendach wnętrzarskich, wybrać wykończenia mebli. Tonacja kolorystyczna tego miejsca zainspirowana została światem natury: odcienie ziemi, piasku, kamienia i zieleni połączone z bielą i czernią tworzą pełną harmonii przestrzeń.

NOTI STUDIO czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

NOTI STUDIO - nowe miejsce na mapie Warszawy

Marka NOTI

O PIERWSZE DESIGN – to zasada, która towarzyszy marce NOTI w każdym działaniu. Design rozumieją jako świadome projektowanie, gdzie funkcja, potrzeby użytkowników, ich styl życia, a także forma i jakość materiałów oraz ich wykonania tworzą harmonijną całość. Wszystkie projekty Noti noszą ten sam „gen designu”.

NOTI produkuje swoje meble w Polsce. Pod marką kryją się projekty różnorodne stylistycznie, dające możliwość indywidualnego kreowania przestrzeni mieszkalnych i publicznych, mające wspólny mianownik – gen designu.NOTI postrzega design jako świadome projektowanie, w którym funkcja, potrzeby i styl życia przyszłego użytkownika, a także jakość wyselekcjonowanych materiałów i ręcznie wykonanego produktu tworzą harmonijną całość. Marka tworzy meble o ponadczasowej, prostej i eleganckiej formie, przekładając odpowiedzialność za efekt, funkcjonalność, komfort i trwałość nad przesadną stylizację i wymyślne formy.

Zobacz również: Przedszkole Montessori | myTREEDK – nietypowa klinika dentystyczna w Opawie

NOTI STUDIO - nowe miejsce na mapie Warszawy
NOTI STUDIO - nowe miejsce na mapie Warszawy
NOTI STUDIO - nowe miejsce na mapie Warszawy
NOTI STUDIO - nowe miejsce na mapie Warszawy
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter