Nowa kolekcja od marki noo.ma

Czerpiąc z piękna natury, marka noo.ma stworzyła „noo.ma naturally” – nową kolekcję komód, szaf, mebli RTV, mebli do przechowywania, akcesoriów i wiele więcej w żywych, naturalnych kolorach: ziemistej terakocie, leśnej zieleni, piaskowym beżu i oceanicznym granacie.

Wyobraź sobie, że spacerujesz w środku głębokiego lasu, stoisz niedaleko wzburzonego morza, na krawędzi wysokiego klifu, szukasz przygody na jałowej, afrykańskiej ziemi albo pływasz w lazurowej wodzie oceanu. Widzisz te wszystkie barwne kolory wokół Ciebie? Niektóre są tak neutralne, że ledwo dostrzegasz różnice między nimi. Inne są tak wyraźne, że przytłaczają cały krajobraz. Zielenie, niebieskości, czerwienie, beże, szarości – wszystkie formują spójną scenerię, która powoduje że czujesz się zrelaksowany, trochę podekscytowany i zadowolony.

Dzięki zastosowaniu oryginalnych rozwiązań, takich jak delikatne, metalowe stelaże, udało nam się uzyskać lekką formę w pojemnych meblach, które często są postrzegane jako przytłaczające – mówi Damian Goliński, creative director noo.ma. „Dodatkowym zabiegiem wzorniczym stało się wykorzystanie ciekawych struktur, jak szkło ornamentowe, czy frezowane fronty, które pięknie zdobią proste w formie produkty” – dodaje.

Dbając o ponadczasowość produktów, noo.ma wykorzystuje materiały najwyższej jakości – lite drewno, sklejkę, metal, lity mosiądz, fornir orzechowy, szkło ornamentowe i wiele innych. Produkcję natomiast powierza odpowiedzialnym i zaufanym dostawcom.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

Wpisz szukane słowo i kliknij enter