Nowa marka plakatów – Strellas

Lubicie polskie plakaty? Jeśli tak, przedstawiamy Wam nową markę plakatów na rynku polskim – Strellas. Założycielką marki jest  Marta Grochowska. A jak się zaczęło? Od randki – spacerując nad Wisłą i podziwiając gwiazdy. Gdy zamieszkała ze swoją drugą połówką razem bardzo chcieli aby w mieszkaniu pojawił się element, z gwiazdami, który upamiętniałby moment ich pierwszego spotkania. Po długich bezowocnych poszukiwaniach postanowili sami stworzyć spersonalizowaną mapę nieba. Tak powstał pierwszy prototyp Strellas. W każdą ze swoich map wkładają odrobinę serca, aby upewnić się, że plakat będzie wyglądał fantastycznie przez wiele lat. 

Prezent szyty na miarę.

Niepowtarzalny, absolutnie unikatowy, elegancki i niosący ogromny ładunek emocjonalny… Brzmi idealnie? Taki może być już kolejny prezent, który kupicie bliskiej osobie na dowolną okazję. Spersonalizowane mapy nieba od Strellas w formie plakatu to gwiazdozbiory i konstelacje zatrzymane w wyjątkowym układzie, na pamiątkę wyjątkowej chwili. Niebo nad Waszą głową zmienia swój obraz z chwili na chwilę – gwiazdy układają się w konstelacje a Księżyc podejmuje swą niestrudzoną wędrówkę. Strellas przenosi mapę nieba ze wskazanej przez Was wyjątkowej chwili na papier, tworząc niepowtarzalne, personalizowane plakaty. Pojęcie prezentu szytego na miarę nigdzie indziej nie ma takiego znaczenia, jak u nich!

Estetyczne wydruki układu gwiazd w konkretnej chwili, robione są na papierze o gramaturze 180, w jednym z czterech dostępnych formatów. Personalizowane plakaty nieba mogą upamiętniać narodziny dziecka, ślub, zaręczyny, urodziny czy …jakiekolwiek ważne wydarzenie, które zasługuje na odpowiednią oprawę i upamiętnienie.  Mapy  występują w kilku wersjach kolorystycznych, bazujących na kontrastowym zestawieniu barw- czerni, bieli, granatu, beżu. Powstają na indywidualne zlecenie, opierając układ gwiazd na dokładnej długości i szerokości geograficznej oraz godzinie podanej w zamówieniu. Są kreślone w oparciu o katalog gwiazd NASA, w którym  dane pochodzą z minionych i obecnych misji planetarnych, obserwacji astronomicznych i pomiarów laboratoryjnych, dając gwarancję dokładności i wiarygodności obrazu.

 

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

Wpisz szukane słowo i kliknij enter