Nowość od Hop Design – pościel Free Love

Znacie markę Hop Design? Pisaliśmy o nich jakiś czas temu, a teraz wracamy z ich nowym projektem Free Love. Ukazuje on subtelne nawiązania do miłości cielesnej, która jest piękna i ma wiele oblicz. Dzięki temu widzimy jak bardzo jest to osobista sfera każdego człowieka. Kolekcja Graficzna to linia pościeli, która łączy w sobie najlepszy design, odpowiedzialną produkcję i niewiarygodnie miękki materiał.

Właściciele przy okazji nowego  projektu poruszają wrażliwy temat w naszym społeczeństwie jakim jest postrzeganie miłości.

Dotykamy w nim wrażliwego tematu w naszym społeczeństwie jakim jest postrzeganie miłości. Osobiście mam wrażenie, że niektórym grupom ludzi odmawia się prawa do miłości, np. osobom o odmiennej orientacji seksualnej. Bardzo nam zależało pokazać, że miłość jest piękna i każdy na nią zasługuje – mówi Kinga Chmielarz-Hulak, która nadzorowała ten projekt.

Projekt skierowany jest do osób nowoczesnych, tolerancyjnych oraz świadomych. Pościel powstała przy współpracy ze studiem Marmolada Design, które stworzyło ilustrację na tkaninę. Do produkcji używana jest 100% bawełna o splocie satynowym, co sprawia że pościel jest miękka i zwiewna, dzięki czemu sen będzie lekki i niezwykle przyjemny. Tkanina jest wytwarzana w Polsce, a pościel szyta w tradycyjny sposób lokalnie z poszanowaniem środowiska. Każdy zestaw pościeli jest zapakowany w elegancki satynowy worek o nowoczesnym wyglądzie z aksamitną wstążką. W przyszłości posłuży do przechowywania i przewożenia różnych drobiazgów.

Autorzy ilustracji: Magda Pawlas, Dominika Wysogląd.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

Wpisz szukane słowo i kliknij enter