Nowość od Paged – metalowe z tapicerowanym siedziskiem

Nowość od Paged – metalowe z tapicerowanym siedziskiem

Keno 2 to odpowiedź na potrzebę prostego, funkcjonalnego i jednocześnie bardzo wygodnego siedziska. Oszczędna forma krzesła nadaje mu uniwersalny charakter. Dzięki temu Keno 2 sprawdza się we wnętrzach współczesnych, jak również w zaaranżowanych bardziej tradycyjnie.

Wchodzący właśnie na rynek model Pagedu to połączenie tapicerowanego siedziska z metalową płozą. Wykonana z jednej części podstawa połączona ze sprężynującym oparciem zapewnia bardzo wysoki komfort użytkowania. Oparcie, które urozmaicone zostało poziomymi przeszyciami, jest ergonomicznie wyprofilowane. Bardzo szeroka gama tapicerek, którą oferuje producent pozwala na dopasowanie krzesła do wybranej kolorystyki wnętrza. Model można zamawiać we wszystkich 17 odcieniach palety Vienna. Od zgaszonych różów i ciepłych beżów, do zimnych miętowego, grafitu lub czerni.

Krzesła metalowe z tapicerowanym siedziskiem zagościły we wnętrzach na szeroką skalę w latach 20. XX wieku. Od tamtego czasu cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Prosta i uniwersalna forma Keno 2, łatwa jest do zharmonizowana z dowolną stylistyką. Świetnie pasuje do pomieszczeń o ascetycznej aranżacji, gdzie zdecydowano się konsekwentne użycie nowoczesnych sprzętów, takich jak biura czy sale konferencyjne. Ale można je również, zestawić na zasadzie kontrastu, do mebli z drewna, w przytulnie urządzonym mieszkaniu lub apartamencie.

Paged model krzesła Keno 2 zaprezentował po raz pierwszy z okazji targów Meble Polska w Poznaniu. Latem tego roku krzesło weszło do produkcji i jest dostępne w sprzedaży w całej Polsce.

 

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter