Nowości Fam Fara

Nowości Fam Fara

Fam Fare spotkaliśmy na arena Design w Poznaniu gdzie pokazywali dwie swoje nowości: system ŁAD i KUBBIKI. Dla przypomnienia – Fam Fara tworzy przedmioty estetyczne i funkcjonalne z materiału, który jest nie tylko trwały, ale przede wszystkim przyjazny dla środowiska i naturalnie piękny. Przyświeca im idea wielofunkcyjności, elastyczności i minimalizmu.

ŁAD projektu Grynasz Studio to system modułowych mebli, dedykowanych zarówno do przestrzeni domowych jak i pracowni czy biur. Dzięki zastosowanym funkcjom poszczególnych modułów i możliwości ich ze sobą łączenia, można skomponować spersonalizowane biurko, meblościankę-półkę, czy np. łazienkowy organizer. Użytkownik sam decyduje o wielkości i zawartości poszczególnych zestawów. Ilość kombinacji jest nieograniczona.

 

 

 

 

 

KUBBIKI projektu Fam Fara to dziewięć wymiennych modułów stwarza pole do kreatywnych przeobrażeń, dostosowując się do potrzeb użytkownika i możliwości przestrzennych. Poszczególneelementy w formie otwartych półek o regulowanej wysokości lub zamkniętych szafek i szuflad oferują różne sposoby porządkowania książek, zabawek czy ubrań, pełniąc funkcję uniwersalnego mebla, który dobrze sprawdzi się w biblioteczce czy sypialni, jak i w dziecięcym pokoju. Wytrzymały materiał (sklejka liściasta wykończona olejami i woskami naturalnymi) i potencjał aranżacyjny sprawiają, że te meble będą trwać przez lata elastycznie dopasowując się do rosnących potrzeb i zmian w gustach.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter