Organizer na kosmetyki Harmony Set od marki Happy Pine

Pierwszy produkt Happy Pine – organizer na kosmetyki, powstał latem 2018 r. w małej rodzinnej stolarni. Początkowo miał być tylko prezentem dla przyjaciółki. Nie minął jeszcze rok, a produkty marki Happy Pine cieszą się uznaniem użytkowniczek nie tylko w Polsce, ale i w Kanadzie czy w Australii.

Polska marka Happy Pine

Twórczynią konceptu Happy Pine jest Marianna Piechota (Małkus), absolwentka School of Form. Projektantka. Po ukończeniu kierunku fashion design i odbytych stażach, wyruszyła w ponad roczną podróż w poszukiwaniu prawdziwego piękna, jak i samej siebie. Jej wędrówka nie skończyła się na jednym kontynencie, szukała inspiracji wśród kanadyjskich gór i lasów oraz podążała za słońcem wzdłuż Ameryki Południowej.

Drewniany organizer na kosmetyki Harmony Set od marki Happy Pine

Po powrocie wiedziała, że jeśli ma zacząć przygodę z własna firmą to musi być to etyczna marka, która troszczy się nie tylko o człowieka, ale również otaczający go świat. Tak powstał Happy Pine, marka której produkty mają na celu celebrację codzienności i doskonalenie rytuałów z nią związanych. Wszystko to w harmonii z człowiekiem i naturą – każdy sprzedany produkt to także jedno zasadzone drzewo.

Założycielka marki Happy Pine

Drewniany organizer na kosmetyki

Do produkcji wyrobów Happy Pine wykorzystywane są tylko naturalne surowce, takie jak sosna, czy len. Sosna zalicza się do gatunków drzew szybko rosnących, a pozyskana w sposób zrównoważony nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko. Natomiast produkcja lnu odbywa się bez wyzysku społecznego, bez toksyn oraz bezodpadowo, w tym samym duchu tworzone są projekty z jego udziałem. Każdy produkt jest wykonany etycznie, wspierając lokalnych rzemieślników. Samym wykończeniem zajmuję się osobiście Marianna, dzięki czemu ma kontrolę nad jakością każdego z elementów.

Drewniany organizer na kosmetyki Harmony Set od marki Happy Pine

Wiodącym produktem marki jest HARMONY SET czyli akcesoria, które mają uporządkować codzienne rytuały pielęgnacyjne. Drewniany organizer zadba o cenne oleje czy mazidła, aby były bezpieczne i na wyciągnięcie ręki. Zaprojektowany został tak, aby pielęgnować w użytkowniku zasadę minimalizmu. Dołączona miseczka z łyżeczką zaoszczędzi kuchennych wędrówek oraz sprawi, że wszystkie składniki używanych kosmetyków pozostaną aktywne. Całość dopełnia lniany ręczniczek, niezastąpiony dzięki swoim antybakteryjnym właściwościom.

Właścicielka marki przyznaje, że to dopiero początek jej etycznej przygody i w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się kolejnych produktów, których celem jest odkrycie piękna w codzienności.

Zobacz również: Pokoloruj swoje wnętrze z dodatkami od Oh!cott | Mudita Moment – minimalistyczny zegarek

Drewniany organizer na kosmetyki Harmony Set od marki Happy Pine
Logo marki Happy Pine
Drewniany organizer na kosmetyki Harmony Set od marki Happy Pine
Drewniany organizer na kosmetyki Harmony Set od marki Happy Pine
Drewniany organizer na kosmetyki Harmony Set od marki Happy Pine
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter