OTOPROJEKT: obiekty wchodzące w interakcję z użytkownikiem

OTOPROJEKT: obiekty wchodzące w interakcję z użytkownikiem

Zajmują się szeroko pojętym wzornictwem przemysłowym. Tworzą obiekty wchodzące w interakcję z użytkownikiem, a zatem wpisujące się w otoczenie każdego z nas. Projektują na miarę człowieka i zgodnie z jego zapotrzebowaniem. OTOPROJEKT dba o szczegóły. W scenariuszu projektowym bierą pod uwagę wszystko – metodę produkcji, opakowanie, sposób transportu etc. Dzięki różnorodnemu doświadczeniu zawodowemu zdobytemu w kraju i za granicą uzupełniają się wzajemnie, co pozwala im kreować innowacyjne rozwiązania, tworzyć rzeczy piękne i funkcjonalne.

FLEXI
Zaletą grzejnika Flexi jest możliwość uniwersalnego sposobu zawieszenia grzejnika we wnętrzu łazienki, lub w innym miejscu mieszkania. Składa się z dwóch części połączonych giętkimi przewodami ze stali nierdzewnej. Kolektory pionowe są na obu końcach przystosowane do podłączenia, co umożliwia dowolny sposób montażu, zarówno w kątach wewnętrznych jak i zewnętrznych, z dopasowaniem układu kolorów według uznania. Flexi można też zamontować w miejscu załamania ściany nie stanowiącym kąta prostego, lub po prostu „na płasko”.
Produkowany od 2014 przez firmę Enix.

 

 

 

 

WU
Wu pomieści 100 Twoich książek i zadba o to by się nigdy nie przewracały! Może funkcjonować jako regał jak i ścianka działowa a pochyłe półki umożliwiają stabilne ustawienie książek. A skąd kształt litery? Oczywiście to nie przypadek – na W zaczyna się nazwa naszego inwestora!

 

 

 

 

SMART HOME CONTROLLER
Zadaniem kontrolera z serii Exta Life jest współpraca z wszystkimi urządzeniami sterowanymi radiowo, służącymi do zarządzania inteligentnym domem. Dzięki temu możliwa jest komfortowe i sprawne sterowanie oświetleniem, roletami okiennymi, ogrzewaniem, bramami wjazdowymi oraz innymi urządzeniami elektrycznymi nie tylko z poziomu nadajników radiowych, ale także za pomocą smartfonów i tabletów z dowolnego miejsca na świecie. Kontroler wyróżnia się niewielkimi wymiarami oraz nowoczesnym wyglądem. Kompatybilny z systemami Android i iOS. Produkowany od 2016 przez firmę Zamel.

 

 

 

 

CEO
Linia CEO to meble przeznaczone do gabinetów osób zajmujących wysokie stanowiska. Ich nowoczesny design został uzyskany dzięki minimalistycznej formie i kontrastowemu zestawieniu barw. Chłodny charakter elementów stalowych dodatkowo podkreśla ten efekt. W skład zestawu wchodzi biurko z przesuwną półką, kubik na podręczne przedmioty, uniwersalne komody o charakterze dekoracyjnym, oraz szafa, której prosta forma stanowi funkcjonalne dopełnienie zestawu.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter