Periodyk Heban Ekskluzywne Meble po raz drugi

Periodyk Heban Ekskluzywne Meble po raz drugi

Heban Ekskluzywne Meble – drugie wydanie bogato ilustrowanego periodyku o tematyce wnętrzarskiej już jest dostępne. Premiera tegorocznej edycji czasopisma odbyła się w Strefie Designu Ewa&wnętrze podczas krakowskich Targów Dom Inteligentny. Wydawcą jest Galeria Ekskluzywnych Mebli HEBAN.

Czasopismo skierowane jest do architektów i projektantów wnętrz, branży związanej z designem, ludzi ceniących dobre wzornictwo na światowym poziomie, a także wszystkich, którzy myślą o urządzaniu i wyposażaniu własnych domów oraz mieszkań. Poza najnowszymi kolekcjami światowych marek oraz pięknymi zdjęciami luksusowych i designerskich przedmiotów, czytelnicy otrzymują dużą dawkę wiedzy dotyczącej obowiązujących trendów i stylów, użycia materiałów oraz zasad obowiązujących w projektowaniu wnętrz. Znalazło się tu także miejsce na fachowe porady i wskazówki, którymi warto się kierować podczas urządzania pomieszczeń.

Decyzja o kolejnym wydaniu czasopisma, a tym samym jego cykliczności była podyktowana ciepłym przyjęciem przez odbiorców i ogromną popularnością pierwszego numeru.

Czasopismo można otrzymać bezpłatnie w Galerii Ekskluzywnych Mebli HEBAN oraz u Partnerów, którzy wzięli czynny udział w wydaniu: BMW Bawaria Motors Janki, Gaggenau, Yachts & Yachting, Ditta Zimmermann, Andrew Lucas London – Polska, Tempur,  Dr. Vranjes, Kontio Longhouses i Sigma Travel.

Czasopismo HEBAN Ekskluzywne Meble zawiera 84 strony i ukazało się w nakładzie 5 tys. egzemplarzy.

I najważniejsze … PLN Design objęło patronat nad periodykiem:)

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter