Piąta edycja MEETBLOGIN podczas Łódź Design Festival!

Piąta edycja MEETBLOGIN podczas Łódź Design Festival!

W dniach 7-8/10/2017 odbędzie się już piąta edycja MEETBLOGIN, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich w ramach prestiżowej imprezy Łódź Design Festival. Inicjatorem i pomysłodawcą oraz głównym organizatorem jest Ula Michalak, stylistka i autorka bloga interiorsdesignblog.com.

Jak co roku, możemy spodziewać się ogromnego zainteresowania ze strony blogerów, ale i partnerów. W wydarzeniu weźmie udział około 40, najbardziej zaangażowanych, opiniotwórczych, wyselekcjonowanych blogerów wnętrzarskich z całej Polski. Dodatkowo większość spotkań będzie otwartych dla publiczności festiwalowej.

W programie tegorocznego zjazdu jak zawsze odbędą się liczne wykłady, warsztaty i spotkania z ciekawymi ludźmi. Ula Michalak organizuje już kolejną edycję tego wydarzenia i od początku jest wierna zasadzie –  wszystkie punkty programy mają być dla blogerów interesujące i merytoryczne.Dlatego też możemy spodziewać się rozmów o designie, projektowaniu, ale i z zakresu marketingu oraz prowadzenia bloga.

W nawiązaniu do hasła 11-tej edycji Łódź Design Festival jakim jest OD.NOWA uczestnicy Meetblogin2017 przyjrzą się tematyce ekologii w projektowaniu, recyklingowi w branży wyposażenia wnętrz oraz gospodarce cyrkulacyjnej i zarządzaniu odpadami. Organizatorzy zjazdu, wraz z partnerami m in Ceramiką Paradyż, marką Barlinek czy Ikea, poprzez zaproponowane spotkania, pragną zwiększyć zainteresowanie tematem ochrony środowiska w ramach szeroko rozumianego pojęcia aranżacji wnętrz. Stąd propozycja kreatywnych warsztatów z recyklingu, budowy mini szklarni, a przedstawiciel marki Atak Design i Rodan Skandynawski Design przybliży rozwiązania stosowane w Skandynawii w ramach wykładu: „Design w harmonii z naturą”.

Szczegóły dotyczące spotkania oraz program Meetblogin2017 znajdują się na stronie http://interiorsdesignblog.com/meetblogin/. Zapraszamy również do śledzenia aktualności na oficjalnym profilu Meetblogin na Facebooku.

Oficjalny hashtag spotkania: #meetblogin2017.

Zdjęcia: Karolina Grabowska

PLN Design objął patronat nad tegoroczną edycją MEETBLOGIN!

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter