Pledy od Hop Design

Pledy od Hop Design

Projektanci z HOP Design, po sukcesach związanych z pościelą z czystej bawełny, która otrzymała w tym roku wyróżnienie „must have” oraz rekomendację do nagrody Dobry Wzór, nadal pracują z tekstyliami.

Tym razem wzięli się za temat koców.

„Rynek zalany jest słabej jakości kocami głównie z poliestru i akrylu z masowej produkcji z importu” – mówi Konrad Hulak.
„Dla nas materiał ma znaczenie, dlatego postawiliśmy na owczą wełnę – prawdziwy cud natury, a do tego postanowiliśmy skorzystać z naszej rodzimej produkcji, aby mieć pewność jakości wykonania”.

Projektanci postawili na proste ponadczasowe wzornictwo i modne kolory.

Wełna do produkcji koców HOP DESIGN pochodzi z Nowej Zelandii, a sukno przygotowywane jest w Polsce. Takie przedsięwzięcie wiąże się z dużą inwestycją zwłaszcza w materiał, dlatego HOP DESIGN postanowił skorzystać z crowdfundingu. Miłośnicy dobrego dizajnu będą mieli możliwość kupić koc w obniżonej cenie w przedsprzedaży, a zebrane środki zostaną przeznaczone na produkcję.

Aby skorzystać z tej opcji należy zapisać się na stronie http://wool.hop-design.eu/polski/ Każdy kto zostawi swój email zostanie poinformowany o rozpoczęciu sprzedaży z rabatem nawet do -40%.

Więcej o kocach:

Pledy HOP DESIGN tkane są w Polsce z wysokiej jakości ekologicznych włókien z owczej wełny z pastwisk Nowej Zelandii. Tworzą je mistrzowie tkactwa w zakładzie rzemieślniczym, który od pokoleń specjalizuje się w tej profesji. Taki pled to wspaniały, naturalny produkt o niezwykłych właściwościach. Zapewni Ci komfort i będzie pięknym dodatkiem do aranżacji Twojego wnętrza.

Wełna z owiec narażonych na skrajne temperatury przez lata nabrała wyjątkowych właściwości:

– w naturalny sposób reguluje temperaturę, zapewniając ciepło w zimie i przyjemny chłód w lecie,
– oddycha i odprowadza wilgoć na zewnątrz, a sama pozostaje sucha
– nie wchłania zapachów,
– jest antyalergiczna i antybakteryjna,
– ma właściwości lecznicze,
– jest materiałem odnawialnym.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

Wpisz szukane słowo i kliknij enter