Podłogi dębowe od Citydesign

Podłogi dębowe od Citydesign

Citydesign to firma rodzinna, która od wielu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą materiałów wykonanych z drewna. Głównym obszarem tej działalności jest produkcja podłóg drewnianych. W ofercie marki dostępne są dwie serie Cityfloor oraz Citywall, których produkty powstają dzięki pracy rąk, na indywidualne zamówienie klientów, w procesie, który sami nadzorują od początku do końca.

Każda deska – począwszy od szczotkowania, przez heblowanie, po olejowanie – wykonywana jest ręcznie przez ludzi z nieocenionym doświadczeniem i zaangażowaniem.

„Tworzymy podłogę, dbając o każdy element, który się na nią składa. Cały proces nadzorujemy od podstaw, przyglądając się najmniejszemu fragmentowi drewna, z którego powstaną podłogi Cityfloor. Nasi eksperci od technologii, trzymając w rękach każdą z desek, pieczołowicie dbają o jej niepowtarzalny wygląd, pamiętając o zachowaniu najwyższej jakości. To, czym się kierujemy, to także pasja, którą potrafimy przekazać naszym klientom.

Poza jakością najważniejszą wartością jest dla nas indywidualizm. Dlatego nasze podłogi tworzymy jako profesjonaliści, którzy uwzględniają jednostkowe podejście naszych klientów.

Powłoki do drewna, które stosujemy, zostały opracowane na bazie naturalnych olejów i wosków: oleju słonecznikowego, lnianego, sojowego i ostowego oraz wosków karnauba i kandelilla” – mówi Karolina Waruszewska z Citydesign.

Citydesign to nie tylko firma, ale i pasja – już wkrótce powstanie portal Citydesign.pl, na którym będzie można zapoznać się bliżej z ofertą, ale również przeczytać o najnowszych trendach we wnętrzarstwie. Jak sami o sobie piszą „Założyliśmy sobie bowiem, że z designem będziemy na bieżąco”. Tak świadome podejście do projektowania podoba nam się najbardziej.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter