Pracownia Artystyczna FORM: lampy z pnia drzewa, gałęzi, kamienia, podkładów kolejowych oraz z granitu

Pracownia Artystyczna FORM: lampy z pnia drzewa, gałęzi, kamienia, podkładów kolejowych oraz z granitu

W Pracowni Artystycznej FORM powstają naprawdę unikatowe lampy z pnia drzewa, gałęzi, kamienia, podkładów kolejowych oraz z granitu. Jest to zupełna nowość na polskim rynku. Lampy doskonale pasują zarówno do nowoczesnych jak i rustykalnych wnętrz, stworzą klimat zarówno w domu jak i w ogrodzie. Każda lampa różni się kształtem, może posiadać pęknięcia wynikające z naturalnego zachowywania się drewna. Wewnątrz zamontowane jest energooszczędne oświetlenie led.

Tworząc lampy projektanci zwracają uwagę na oryginalność, formę oraz dopasowanie do potrzeb klienta. Surowcem są tylko naturalne materiały: drewno lub kamień, reszta zależy od potrzeb.

„Kiedy znajomy zobaczył nasze pieńki, zapytał, czy nie dałoby się zrobić takiego na 1,5 m. W ten sposób powstał 2-metrowy pień dostępny w stałej ofercie. Gdy potrzebowaliśmy lampy o większym obwodzie, powstała lampa z gałęzi, której rozmiar też możemy dobierać do konkretnego wnętrza. Kabel również ma być ozdobą, dlatego dobieramy kable w oplocie z materiału w kolorze dopasowanym do każdej lampy” mówi Anna Złota z Pracowni Artystycznej FORM.

Wśród lamp ogrodowych możemy wybierać spośród wielu rodzajów kamienia. są lampy z granitu, kamienia rzecznego, kamienia typu „kora” oraz innych kamieni ozdobnych. Dla zwolenników drewna są lampy z pnia lub podkładów kolejowych. Źródło światła jest mrozoodporne, a kabel i przełączniki bezpieczne, odporne na warunki atmosferyczne.

Pracownia dopiero zaczyna swoją działalność, więc jeśli jesteście zainteresowani współpracą – koniecznie się do nich odezwijcie!

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter