Premiera LAKO na Łódź Design Festival 2016

Premiera LAKO na Łódź Design Festival 2016

Łódź Design Festival zbliża się wielkimi krokami, program zapowiada się na tyle ciekawie, że sami nie możemy się doczekać. Tegoroczny festiwal to również czas premier. Jedną z takich premier wspieramy szczególnie! O kim mowa?

LAKO, polski producent nowoczesnych opraw oświetleniowych, zaprasza do odwiedzenia wyjątkowej wystawy oraz wzięcia udziału w wykładach podczas Łódź Design Festival 2016. Wydarzenie to będzie połączone z premierą inspirowanej naturą lampy ALLOW – najnowszego produktu z portfolio firmy.

Wystawa LAKO podczas 10. edycji Łódź Design Festival, trwająca od 13 do 23 października 2016 r. połączona będzie z licznymi wykładami oraz premierą najnowszej oprawy świetlnej ALLOW. 15 października o godz. 12.00 podczas prelekcji „The ALLOW Story” – projektantka lampy i architekt Alicja Nawracaj ze studia projektowego AN IDEA zdradzi szczegóły dotyczące projektowania lampy ALLOW. Tego samego dnia o 16.00 Monika Grojec z Kwadrat Design Studio poprowadzi wykład „Oprawy oświetleniowe inspirowane naturą”. LAKO zaprasza także na prezentacje: „Przestrzeń biurowa”, która odbędzie się 18 października, a 20 października na „Salony beauty & SPA”, podczas których przedstawiciele firmy podzielą się wiedzą i doświadczeniem w zakresie oświetlania przestrzeni komercyjnych.

LAKO to polska firma specjalizująca się w produkcji nowoczesnych opraw świetlnych przeznaczonych do banków, biur, salonów mody i urody, gabinetów dentystycznych, piekarni, cukierni, lokali gastronomicznych, sklepów i galerii handlowych, a także wnętrz prywatnych. Wyróżnia ją indywidualne podejście do klienta, najnowocześniejsze technologie, niezawodny park maszynowy oraz nieustanna innowacja. To także firma rodzinna, zarządzana przez trzy pokolenia ludzi, dla których praca jest ogromną pasją.

Najnowszą lampę ALLOW marki LAKO, wykreowaną przez Alicję Nawracaj ze studia projektowego AN IDEA, cechuje niebanalny, inspirowany naturą design stwarzający możliwości budowania nietuzinkowych przestrzeni. Błona termonapinalna firmy DPS użyta do produkcji oprawy, rozprasza światło, a jednocześnie pozwala umieścić na dyfuzorze indywidualne nadruki. Zastosowanie technologii RGB umożliwia komponowanie scen świetlnych, a zaawansowana technologia wykorzystująca system Tunable white pozwala na sterowanie barwą światła w przedziale 2700 – 6500 K.

PREMIERA NOWEJ LAMPY LAKO – ALLOW!
CZAS:
15 października 2016 (sobota)
MIEJSCE:
Łódź Design Festival 2016
Centrum Festiwalowe ART_INKUBATOR
ul. Tymienieckiego 3/ budynek B/ 2 piętro

Wykłady na stoisku firmy LAKO:
PRZESTRZEŃ BIUROWA –18 października 2016 r., godz. 17.00
SALONY BEAUTY & SPA – 20 października 2016 r., godz. 17.00

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter