Projekt Starej Stoczni

Projekt Starej Stoczni

Projektanci z My Place lubią w mieszkaniach i domach używać podobnych detali np. oświetlenia. Stosują takie same elementy w kilku pomieszczeniach, aby uzyskać efekt spójności. Duże rozbieżności w materiałach, łączymy jednolitym profilem kolorystycznym. Wszystko to w końcowym efekcie daje niesamowity efekt.

 

 

 

 

 

Salon z aneksem kuchennym, serce tego mieszkania. To tutaj odbywa się całe życie mieszkańców. Za oknami po lewej stronie rozpościera się widok na Motławę i Stary Gdańsk, po prawej znajduje się Muzeum II Wojny Światowej. Inwestorzy chcieli w tej realizacji ukraść trochę uroku gdańskiej Starówki, mimo, że całe mieszkanie miało być urządzone klasycznie z nowoczesnym duchem. Stąd jest tu zawartych wiele kontrastów: piękne drewniane powierzchnie skontrastowane z połyskującymi meblami, klasyczne materiały takie jak kamień Carrara w stylizacji z nowoczesnymi, prostymi dodatkami.

 

 

 

 

 

Projekt Starej Stoczni był nie tylko wyjątkowy pod względem designu ale również wykonawstwa. W pokoju dziennym mamy wysokość 6 metrów. Na szczęście współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami, którzy podołali powierzonemu zadaniu na 101%.

 

 

 

 

 

Kuchnia z mniejszym stołem „śniadaniowym”. Proste i nieskomplikowane formy w zestawieniu z bardzo ciepłym odcieniem płyty meblowej w odcieniu orzecha. Cała stolarka wraz z drzwiami zostały wykonane na zamówienie, dzięki temu otrzymaliśmy spójność we wszystkich pomieszczeniach.

 

 

 

 

 

Hol z widokiem na drzwi wejście mieszkania. Tapety w holu są produktem znanego europejskiego producenta Vescom, są nie tylko piękne ale bardzo wytrzymałe ze względu na materiał, z którego są stworzone. To jest winyl barwiony w masie. W projekcie użyto wielu luster oraz lamp z chromowanymi elementami, które nadają prestiżu. Ogromna fototapeta przedstawia widok na nabrzeże Motławy, zachęca do zwiedzania Starówki a jednoczenie tak gigantyczna grafika wprowadza niepowtarzalny charakter.

 

 

 

 

 

Łazienka, klasyczny pomysł w nowoczesnych kolorach, białe płytki mają naniesiony lustrzany dekor. Szare płytki w dużym formacie 120×60 oraz płytki szary London są pięknym tłem dla stolarki oraz detali w postaci oświetlenia i luster.

 

 

 

 

 

Sypialnia dla gości, połączenie bardzo przytulnych materiałów oraz tapety, której wzór delikatnie mieni się na ścianie, sprawia, że w tak subtelnym pomieszczeniu bardzo miło się spędza czas, szczególnie wieczorem.

 

 

 

 

 

Biuro połączone z funkcją gościnnego pokoju. Spokojniejszy charakter osiągnęliśmy przede wszystkim dzięki tapecie w drobne szare paski oraz ciemniejszej tonacji ścian, mebli i dodatków. Zastosowaliśmy inny rodzaj oświetlenia, skupiający światło w wybranych miejscach, tak aby było łatwiej skupić się na pracy.

 

 

 

 

 

Główna sypialnia to cieplejsze materiały, takie jak korek na ścianie świetnie sprawdziły się przy dekoracji najważniejszej sypialni w mieszkaniu. Pomieszczenie wydaje się znacznie przytulniejsze a dzięki ciemniejszym kolorom też nieco bardziej intymne i glamour. Wszędzie towarzyszą nam klasyczne dekoracje takie jak ramy na frontach szaf czy sztukateria w połączeniu z srebrnymi dodatkami i nowocześniejszymi formami mebli jak nogi toaletki.

 

 

 

 

 

Łazienka w sypialni – prosta z dużym formatem płytek, dzięki któremu pomieszczenie jest znacznie czystsze i eleganckie. Lustro udekorowane płytki a’la mozaika, na podłodze płytki w wykończeniu lappato, które świetnie korespondują z gładkimi, malowanymi ścianami.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter