Pufa od Projekt Poofa

Pufa od Projekt Poofa

Projekt Poofa powstał z pasji do designu i potrzeby stworzenia funkcjonalnego mebla na własne potrzeby. Taki był początek.

Z czasem Projekt Poofa ewoluował i stal się początkiem odkrywania możliwości jakie drzemią w pierwotnym produkcie jakim jest nasza pufa. Projekt Poofa jest produktem jak najbardziej polskim. Za pomysł oraz pierwotny projekt odpowiedzialni są bracia – jeden inżynier, drugi ekonomista. Założenia projektowe bazowały tylko na krajowych dostawcach materiałów oraz lokalnych możliwościach produkcyjnych z czego jesteśmy dumni.

Czym jest Projekt Poofa? Jest esencją tego jaka każda dobra pufa powinna być: mobilna, wymienna, lekka, funkcjonalna. Nasz produkt dostosowuje się do twoich potrzeb oraz zapewnia nieskończone możliwości jego aranżacji dzięki wymiennym pokrowcom. Drewniane tace, nasze pierwsze akcesorium, zmienia funkcje mebla. Przekształca pufę w stolik kawowy co docenili już nasi klienci” – mówi Michał Kowalski.

Marka zadebiutowała w 2014 roku na targach mody i designu w Katowicach (Silesia Bazaar).

„Od tamtego czasu nasze produkty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i wciąż rozwijamy nowe koncepty gdzie pufa jest elementem bazowym. W najbliższych planach naszej marki jest rozwój linii produktowej o nowe technologie w tym druk 3D oraz rozwiązania modułowe”- dodaje Michał Kowalski.

 

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter