Redakcja

PLN Design - logo animowane

Redakcja portalu PLN Design – inspirująco o wzornictwie, wnętrzach i architekturze

PLNDesign.pl to nowoczesny magazyn internetowy poświęcony wzornictwu, wnętrzom oraz architekturze. Pokazujemy najpiękniejsze projekty z Polski i ze świata. Portal działa od 2016 roku. Dbamy o to, żeby na PLNDesign.pl było INSPIRUJĄCO KAŻDEGO DNIA!

Redakcja PLN Design


W naszej redakcji pracuje zespół, który tworzą miłośnicy designu, wnętrz, architektury i sztuki. Ich pracę wspiera: edytor, korektor, specjalista ds. SEO, content oraz social media manager.

Masz dla nas ciekawy temat? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie napiszemy o: nowych produktach, pięknie zaprojektowanym wnętrzu, wyjątkowej architekturze.

Mamy tylko JEDEN warunek – zdjęcia. Jeśli wysyłasz do nas materiał, pamiętaj o wysokiej jakości zdjęciach w formacie jpg. Ważna jest również dla nas ilość – minimum 3 zdjęcia. Nie masz zdjęć, a masz wizualizacje? Jeśli są naprawdę dobre, a to oznacza, że patrząc na nie, sam się zastanawiasz, czy to zdjęcie, czy komputerowo stworzony obraz – nie wahaj się – wysyłaj do nas wiadomość!


WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆZADZWOŃ DO NAS


Redaktor PLN Design

Osobą, która zarządza PLN Design, jest Marcin Kieliszek – zaczynając od wizualnej strony całego projektu, poprzez kanały social media, kończąc na treściach, które możesz przeczytać na portalu. To właśnie on dba o codzienną dawkę inspiracji na www i naszych kanałach w mediach społecznościowych.

Marcin Kieliszek - Redaktor naczelny PLN Design

Współpraca z PLN Design

Planujesz zwiększyć rozpoznawalność swojej pracowni projektowej lub architektonicznej? A może chcesz, żeby o Twoim produkcie, marce lub usłudze dowiedziały się osoby, które interesują się designem, wnętrzami albo przeprowadzają lub właśnie planują remont czy odświeżenie swojego domu, lub mieszkania? A może szukasz kogoś, kto przeprowadzi dla Ciebie skuteczną kampanię w social mediach lub napisze tekst pod SEO? Możemy pomóc Ci w każdym z powyższych działań!

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O TEMACIE WSPÓŁPRACY Z PLN DESIGN

Krótkie Q&A

Zajrzyj na nasze kanały social media

Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter