Redakcja

PLN Design - logo animowane

Redakcja portalu PLN Design – inspirująco o wzornictwie, wnętrzach i architekturze

PLNDesign.pl to nowoczesny magazyn internetowy poświęcony wzornictwu, wnętrzom oraz architekturze. Pokazujemy najpiękniejsze projekty z Polski i ze świata. Portal działa od 2016 roku. Dbamy o to, żeby na PLNDesign.pl było INSPIRUJĄCO KAŻDEGO DNIA!

Redakcja PLN Design


W naszej redakcji pracuje zespół, który tworzą miłośnicy designu, wnętrz, architektury i sztuki. Ich pracę wspiera: edytor, korektor, specjalista ds. SEO, content oraz social media manager.

Masz dla nas ciekawy temat? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie napiszemy o: nowych produktach, pięknie zaprojektowanym wnętrzu, wyjątkowej architekturze.

Mamy tylko JEDEN warunek – zdjęcia. Jeśli wysyłasz do nas materiał, pamiętaj o wysokiej jakości zdjęciach w formacie jpg. Ważna jest również dla nas ilość – minimum 3 zdjęcia. Nie masz zdjęć, a masz wizualizacje? Jeśli są naprawdę dobre, a to oznacza, że patrząc na nie, sam się zastanawiasz, czy to zdjęcie, czy komputerowo stworzony obraz – nie wahaj się – wysyłaj do nas wiadomość!


WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ


A może jesteś zainteresowany patronatem?

Jest wiele projektów, w które chętnie się angażujemy jako redakcja PLNDesign.pl. Jeśli organizujesz ciekawe wydarzenie – wystawę, targi, festiwal a może wydajesz swoją książkę lub album? Jeśli to są tematy związane z designem, wnętrzami oraz architekturą – nie zapomnij wysłać nam maila! Obiecujemy, że odezwiemy się do każdego!


WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ


Redaktor PLN Design

Osobą, która zarządza PLN Design, jest Marcin Kieliszek – zaczynając od wizualnej strony całego projektu, poprzez kanały social media, kończąc na treściach, które możesz przeczytać na portalu. To właśnie on dba o codzienną dawkę inspiracji na www i naszych kanałach w mediach społecznościowych.

Marcin Kieliszek - Redaktor naczelny PLN Design

Krótkie Q&A

Współpraca z PLN Design

Planujesz zwiększyć rozpoznawalność swojej pracowni projektowej lub architektonicznej? A może chcesz, żeby o Twoim produkcie, marce lub usłudze dowiedziały się osoby, które interesują się designem, wnętrzami albo przeprowadzają lub właśnie planują remont czy odświeżenie swojego domu, lub mieszkania? A może szukasz kogoś, kto przeprowadzi dla Ciebie skuteczną kampanię w social mediach lub napisze tekst pod SEO? Możemy pomóc Ci w każdym z powyższych działań! Chcesz poznać szczegóły?

Opinie o PLN Design

Dla mnie to jeden z najlepszych portali o designie, wzornictwie i architekturze. Nieoceniona dawka codziennych inspiracji i informacji o branży. Estetyka i selekcja projektów bez zarzutów.
Współpracuję z portalem PLN Design również jako fotograf wnętrz. Redakcja zawsze profesjonalnie prezentowała sfotografowane przeze mnie realizacje architektów.

Natalia Kaczmarek, INKADR

Jako kuratorka Sztuk Wizualnych konkursu europejskiego MArteLive Europe oceniam wysoko pracę redakcji PLN DESIGN! Ciekawe teksty, piękne zdjęcia. Redaktorom nie umyka żadna nowość ze świata sztuki i designu! Polecam ten portal wszystkim miłośnikom prawdziwej sztuki!

– Joanna Longawa

Jeśli ktoś szuka merytorycznych treści, najświeższych informacji, czy inspiracji ze świata designu, to PLN Design jest na to najlepszym miejscem! A z doświadczenia współpracy mojej (ze strony The Design Group) z PLN Design – wiem, że działają naprawdę błyskawicznie, ale też i przemyślanie. Na dodatek komunikacja zawsze przebiega bezproblemowo i przemiło.

– Mega Kędzior, The Design Group

Zajrzyj na nasze kanały social media

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter