Redakcja

W naszej redakcji pracuje zespół, który tworzą specjaliści od designu, wnętrz oraz architektury. Ich pracę wspiera: edytor, korektor, specjalista ds. SEO oraz content manager.

Masz dla nas ciekawy temat? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie napiszemy o: nowych produktach, pięknie zaprojektowanym wnętrzu, wyjątkowej architekturze.

Mamy tylko JEDEN warunek – zdjęcia. Jeśli wysyłasz do nas materiał, pamiętaj o wysokiej jakości zdjęciach – 300dpi, jpg. Ważna jest również dla nas ilość – minimum 3 zdjęcia. Nie masz zdjęć, a masz wizualizacje? Jeśli są naprawdę dobre, a to oznacza, że patrząc na nie, sam się zastanawiasz, czy to zdjęcie, czy komputerowo stworzony obraz – nie wahaj się – wysyłaj!

Wszystkie wiadomości kieruj na adres: [email protected]

PLN Design jest partnerem audycji „Classic Design” na antenie RMF Classic. W każdy wtorek od godziny 14 do 18 usłyszycie najciekawsze newsy ze świata designu, dowiecie się co inspiruje projektantów oraz będziecie na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami związanymi z designem. Przygotowujemy dla RMF Classic materiały oraz zapraszamy gości specjalnych do audycji.

A może jesteś zainteresowany patronatem?

Jest wiele projektów, w które chętnie się angażujemy jako redakcja PLNDesign.pl. Jeśli organizujesz ciekawe wydarzenie – wystawę, targi, festiwal a może wydajesz swoją książkę lub album? Jeśli to są tematy związane z designem, wnętrzami oraz architekturą – nie zapomnij wysłać nam maila na adres:

[email protected]

Obiecujemy, że odezwiemy się do każdego!

PLN Design
pl. Zwycięstwa 2 (bud. D, pok. 4)
90-312 Łódź
Numer telefonu: +48 786 232 222
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter