Ruszyły zgłoszenia do TOP DESIGN award 2017

Ruszyły zgłoszenia do TOP DESIGN award 2017

Dziewiątej edycji arena DESIGN po raz kolejny towarzyszy konkurs TOP DESIGN award. Produkty, wyróżniające się pod względem wzornictwa, jakości wykonania oraz funkcjonalności można zgłaszać do 6 grudnia 2016 r. Zwycięzców wyłoni jury, a najlepsze projekty tradycyjnie będzie można obejrzeć podczas specjalnej wystawy.

Konkurs TOP DESIGN award to jeden z filarów wydarzenia arena DESIGN. Jego celem jest promocja i upowszechnianie nowych rozwiązań wzorniczych producentów i projektantów oraz wskazanie potrzeby współpracy producenta i projektanta, pozwalającej osiągnąć wysoką pozycję na rynku międzynarodowym.

Podobnie jak w ubiegłym roku do konkursu można zgłaszać produkty, wybierając spośród 16 różnych kategorii tj.: przestrzeń domowa, kuchnia, łazienka, biuro, ogród, przestrzeń publiczna, oświetlenie, elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz, materiały i komponenty, elektronika użytkowa, gospodarstwo domowe, sport i turystyka, dziecko, motoryzacja i transport publiczny, nauka i medycyna oraz przemysł. – Cieszymy się, że w Polsce rośnie zapotrzebowanie na dobrze zaprojektowane produkty. Coraz częściej klienci wybierają te o ciekawej formie, które jednocześnie wyróżnia funkcjonalność i jakość zastosowanych materiałów. Producenci zdają sobie sprawę z obowiązujących trendów i dostosowują swoją ofertę do potrzeb rynkowych – wyjaśnia Małgorzata Czubak, dyrektor projektu arena DESIGN.

Produkty do konkursu TOP DESIGN award mogą zgłaszać zarówno producenci, jak i projektanci. Wszystkie projekty będą podlegały ocenie jury, w skład którego wejdą eksperci, projektanci, przedstawiciele mediów i instytucji związanych z architekturą i designem. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas wydarzenia arena DESIGN, które odbędzie się w dniach 14-17 marca 2017 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Te najlepsze będzie można zobaczyć podczas specjalnej wystawy TOP DESIGN award.

W gronie laureatów konkursu znalazły się do tej pory m.in. takie marki, jak: COMFORTY, FAKRO, FRANKE POLSKA, PROFIM, HANSGROHE, GROHE POLSKA, MARMITE, MARMORIN, MEBLE VOX, NOTI, PAGED, SCHATTDECOR, SITAG, ZELMER.

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter