SAM design: Zaprojektuj to Sam!

SAM design: Zaprojektuj to Sam!

Marka SAM design jest ideą twórczą, która zrodziła się w umyśle i wyobraźni młodego warszawskiego architekta, absolwenta Politechniki Warszawskiej oraz Institute for Advanced Architecture of Catalonia.

SAM design proponuje, a Ty tworzysz. Zamysłem SAM design jest stworzenie platformy, w której użytkownik sam decyduje o ostatecznym wyglądzie zamawianego Obiektu.

SAM design oferuje niepowtarzalne elementy oświetlenia i wyposażenia wnętrz, zaprojektowane w oparciu o prawa geometrii i nowe technologie.

Personalizowane Abażury oraz inne Obiekty SAM design idealnie dopełniają wnętrza domu, miejsca wypoczynku i pracy. Proste geometryczne kształty wprowadzają do przestrzeni spokój i harmonię, a rozpraszające się światło tworzy nastrojowy klimat.

Obecnie personalizować można takie Obiekty jak:
Panel Świetlny – modułowy system oświetlenia na ściany i sufity,
Abażur – wiszący lub stojący, jako element oświetlenia,
Bryła Ozdobna – stojąca, jako element dekoracyjny,
Podstawka – jako element dekoracyjny.

Możesz sam wybrać różne konfiguracje personalizowanego Obiektu: jego kształt, wielkość, modyfikacje, styl oraz materiał wykończenia.

Do produktów można dopasować różne akcesoria oraz dodatki. Obiekty można zamówić do samodzielnego złożenia lub złożone. Każdy Zamówiony Obiekt otrzymuje indywidualny numer seryjny. Produkt zaprojektowany i wytworzony w Polsce, wykonany we współpracy z lokalnymi firmami.

SAM design uczy, bawi i rozwija kreatywność, a Ty możesz być uczestnikiem tej zabawy.

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter