SASSY Warszawa – wyjątkowy koncept od Biuro Kreacja

Przenieś się z nami do świata SASSY Warszawa – przestrzeni klubowo – restauracyjnej zaprojektowanej przez Biuro Kreacja. To kontynuacja konceptu SASSY Gdańsk, który ma łączyć doświadczenie ekskluzywnej restauracji z klubem nocnym oferującym zarówno kulturalne, jak i taneczne doznania.

Klubo – restauracja w Browarach Warszawskich

Od zgiełku Browarów Warszawskich izoluje gości ciemny, elegancki hol wejściowy, nienachalnie wymuszający lekkie zatrzymanie w pędzie wieczornej rozrywki, której zapowiedzią jest neon Youth has no age, dyskretnie doświetlający pomieszczenie. Po dopełnieniu formalności wkraczamy do głównej sali o podwójnej funkcji, która z późno popołudniowej restauracji w miarę zapadania nocy zmienia się w taneczny parkiet.

SASSY Warszawa - wyjątkowy koncept od Biuro Kreacja - foto Tom Kurek
Przestrzeń klubowo – restauracyjna SASSY Warszawa

Jedną stronę głównej sali zajmuje główny bar o obniżonym wobec głównej sali stropie, dzięki czemu sprawia wrażenie miejsca idealnego do wysączenia drinka w przerwie od parkietowych szaleństw. Łukowate elementy świetlne, gładkie i płynne, acz niezwykle proste formy obleczone w intensywny, purpurowy kolor nawiązują do stylistyki Bauhaus w kształtach. Wrażenie jest bliższe wizycie na planie filmowym kolejnej części Blade Runner.

SASSY Warszawa – futurystyczny minimalizm

Elegancja i futurystyczny minimalizm, jako leitmotiv klubu znajduje odzwierciedlenie w najdrobniejszych szczegółach. Indywidualnie projektowane sofy, których surowość stalowych wykończeń łagodzi miękki welur czy rzeźby na ścianach antresoli, powstałe z dekonstrukcji logotypu SASSY – nawiązania do tegoż widzimy też na posadzce. Wreszcie wnętrze małej toalety, gdzie dzięki zastosowaniu luster oraz pasków ledowych, przestrzeń wydaje się nieskończonością. Złudzenie głębi podkreśla zmultiplikowany odbiciami neon Sassy Infinity.

Duże oko na ścianie w klubie SASSY Warszawa
Instalacja OKO w SASSY Warszawa

Gościom lóż na antresoli towarzyszy instalacja OKO, nawiązującą do klubu SASSY Gdańsk z motywem oka przewijającym się przez całe wnętrze. Jesteśmy niejako przyjaźnie oglądani, podglądani przez oko odbijające się w lustrach również, gdy skierujemy się do drugiego baru na piętrze. Całość wizualnych doznań dopełniają ekrany projekcyjne nad główną salą, widoczne również z antresoli. Dedykowane klubowi wizualizacje nawiązują do motywu wody oraz pracy The Weather Project stworzonej przez Olafura Elliasona.

The magic is in You, Baby!

O komfort gości zadbano również w projekcie głównych toalet na parterze, gdzie ciemna zieleń w połączeniu z delikatnym światłem tworzy elegancko intymną przestrzeń.

Neon na ścianie w zielonej toalecie w klubie SASSY Warszawa
Neon The magic is in You, Baby! na ścianie

Neon The magic is in You, Baby! utwierdza gości w poczuciu własnej wyjątkowości i chęci powrotu do zabawy. Gdyby jednak zechcieli opuścić lokal, ostatnią namową jest delikatny napis przy wyjściu – Baby, please don’t go. Kto wie, może niejedna osoba zmieni zdanie, widząc tę prośbę…


Projekt: SASSY Warszawa | biuro-kreacja.pl
Zdjęcia: Tom Kurek | tomkurekthephotographer.com

Zobacz również: Punkt Cafe Restauracja w Szczecinie | Pub Piwoteka Narodowa w Łodzi

SASSY Warszawa - wyjątkowy koncept od Biuro Kreacja - foto Tom Kurek
Bar w lokalu SASSY Warszawa
Drink w lokalu SASSY Warszawa -
Wnętrze klubo-restauracji SASSY Warszawa
Wnętrze lokalu SASSY Warszawa
Czerwone wnętrze klubu SASSY Warszawa
Oko na ścianie w klubie SASSY Warszawa
Wnętrze klubu SASSY Warszawa
Parkiet w klubie SASSY Warszawa
Parkiet w koncepcie SASSY Warszawa
Toaleta w zieleni w klubie SASSY Warszawa
Czerwień w toalecie w klubie SASSY Warszawa
Neon na ścianie w klubie SASSY Warszawa
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter