Seria spotkań z designem – BoConcept

Seria spotkań z designem – BoConcept

W październiku projekt BoConcept zagości w pięciu polskich miastach. Gdynia, Warszawa, Wrocław, Katowice oraz Kraków – to tu, w wybranych dniach, będzie możliwość wzięcia udziału w wjątkowych wykładach pod hasłem DESIGN NA ŚNIADANIE/DESIGN OBLICZA I ODMIANY.

Głównym tematem całego cyklu spotkań jest świadomość zmian. Prezentacja nie będzie dotyczyć luksusowej mody, czasopism wnętrzarskich czy sezonowych butów i torebek, lecz ogólnego pojęcia „świadomości zmian”.

Gościem specjalnym zaproszonym przez BoConcept będzie jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskim designie – Zuzanna Skalska. Z urodzenia Warszawianka, która od ponad 20 lat mieszka w Holandii jest pomyslodawcą i współzałożycielem School of Form w Poznaniu. Obecnie, zajmuje się własną transdyscyplinarną marką 360 Inspiration i wykłada na uczelniach wyższych w Holandii, Polsce czy Nowym Jorku. Jest ekspertem ds. trendów we wzornictwie, kierunków rozwoju, strategii i innowacji biznesu.

Autorka cenionych raportów o trendach, felietonistka Label Magazine będącego partnerem wydarzenia, poprzez bogato i barwnie zwizualizowane opowiadanie, chce poruszyć i pobudzić wyobraźnię odbiorców. Poprzez swój wykład, Skalska pragnie zainspirować swoją publiczność pokazując serię najnowszych trendów wzornictwa z różnych branż, które to kształtują, pobudzają i żywią kreatywne myśli. Prezentacje ekspertki dotyczyć będą spekulatywnej wizji niedalekiej przyszłości. BoConcept zaprasza!

Terminy spotkań w poszczególnych miastach:
12 października – Warszawa, godz. 10:00
27 października – Wrocław, godz. 19:00
28 paździenrika – Katowice, godz. 9:00
29 października – Kraków, godz. 9:00

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter