Świeczniki Enlightenment 2 to kolekcja, która zagościła na naszych stołach. Masyw litego drewna zapewnia minimalistyczny design, który będzie idealną dekoracją do każdego domu. Świeczniki w drewnianej osłonie, dodają wnętrzu ciepła i nastrojowości, dzięki klimatycznym „tealightom” . Zapewniają otoczeniu miękkie i przytulne światło przy rodzinnym stole.
Informacje o produkcie:
Marka Swallow’s Tail Furniture stworzona została przez dwoje projektantów z Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych: Magdalenę Hubka oraz Piotra Grzybowskiego. Od 1999 roku zajmują się projektowaniem mebli, własne studio i manufaktura powstała w 2012roku, a dwa lata później Swallow’s Tail Furniture. Każdy projekt, to arcydzieło tworzone z pomysłem i pasją. Markę wyróżnia unikalny, wyważony design, innowacyjna konstrukcja oraz dzięki użyciu zaawansowanej technologii obrabiarki numerycznej CNC szlachetność detalu.
Marka: Swallow’s Tail Furniture | stfurniture.com
Zobacz również: Swallow’s Tail z międzynarodowym wyróżnieniem
Ta strona korzysta z plików cookie ("ciasteczka"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej.
Close