Krem odżywczy – Cashee Naturals

Krem Odżywczy Hibiskus & Lukrecja od marki Cashee Naturals jest produktem przeznaczonym dla osób z cerą suchą i normalną, które poszukują maksymalnego odżywienia! Krem stworzono na bazie wody różanej z dodatkiem ekstraktu z hibiskusa i lukrecji. W skład produktu wchodzi olej z nasion porzeczki, skwalan z oliwy i olej rokitnikowy. Dzięki składnikom odżywczym warstwa lipidowa skóry zostaje dogłębnie odżywiona, wzmocniona oraz zabezpieczona przed uszkodzeniami.


Specyfikacja:

Pojemność produktu 30 ml

Składniki aktywne: woda różana, betaina, ferment z bambusa i rzodkwi, aloes, ekstrakt z hibiskusa i lukrecji, olej z czarnej porzeczki, rokitnikowy oraz ze słodkich migdałów.

Zapach: róża damasceńska i paczula.

Produkt dostępny na stronie Cashee Naturals.


Cashee Naturals to marka oferująca kolekcje naturalnych kosmetyków – to znaczenie więcej niż tylko pielęgnacja skóry. To rytuał stworzony z pożądania… Zmysłowe i delikatne a jednocześnie zdecydowane w działaniu, tworzą nieprzerwaną harmonię z naturą. Pielęgnują i chronią, zaskakując Cię codziennie na nowo. Dają szansę na poznanie siebie i potrzeb Twojej skóry, zamieniając dotychczasową pielęgnację w niezapomniany i wyjątkowy rytuał. Tajemnicze zapachy, które przebyły tysiące kilometrów aby rozpieszczać Twoje zmysły. Wyjątkowe, drogocenne oleje otulające skórę i potrafiące wydobyć z niej ukryte piękno. Cząstkę ziół, zbyt skromnych, by pokazać swą siłę. To wszystko zamknięto w wyjątkowych, naturalnych i esencjonalnych produktach.

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter