SILESIA BAZAAR vol.5: świąteczny weekend z modą i dizajnem za nami!

W miniony weekend, 10-11 grudnia, odbyły się targi niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR. Wydarzenie było idealną okazją na wyjątkowe zakupy i ciekawe spędzenie wolnego czasu. Była to już 10. edycja targów pod wspólną nazwą SILESIA BAZAAR.

SILESIA BAZAAR to impreza skupiająca w jednym miejscu niezależnych, polskich projektantów ubrań (również dla dzieci), akcesoriów, biżuterii oraz przedmiotów użytkowych – mebli, dekoracji do domu itp. Produkty oferowane przez marki wystawiające się podczas targów idealnie nadają się jako upominki pod choinkę – są niebanalne i niepowtarzalne, jednocześnie wyróżniają się wysoką jakością materiałów i wykonania.
Grudniowe targi odbyły się w nowoczesnym budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Zaprezentowało się prawie 150 różnych firm.

Oprócz targów dla kupujących przewidziano dodatkowe atrakcje, takie jak:
• warsztaty kreatywne dla najmłodszych, w tym: warsztaty szycia, warsztaty sitodruku, muzyczne zabawy, warsztaty kulinarne oraz wspinaczkę na dmuchanej ściance,
• warsztaty z tworzenia wianków dekoracyjnych,,
• spotkanie ze współzałożycielką marki Whisbear – Szumiący Miś, Zuzanną Sielicką-Kalczyńską, której popularny szumiś jest jednym z najbardziej rozchwytywanych prezentów dla dzieci w tym roku,
• spotkanie z autorem strony “Rubens był z Bytomia.” Mateuszem Ledwigiem
• Śląska Choinka, na której przez dwa dni targów każdy mógł wpisać swoje życzenie na tegoroczne święta,
• wystawa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach pt. “Dizajn jest dla Ciebie”

Targi odwiedziło prawie 4 tysiące osób. Było to ostatnie wydarzenie z cyklu SILESIA BAZAAR w tym roku. Na rok 2017 Fundacja Colors of Silesia, planuje 6 kolejnych wydarzeń. Po więcej informacji na temat wydarzenia zapraszamy na stronę silesiabazaar.pl oraz facebook.com/silesiabazaar.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter