Skandynawski styl na warszawskim Mokotowie

Skandynawski styl na warszawskim Mokotowie

Mieszkanie na warszawskim Mokotowie, niedaleko Pola Mokotowskiego zaprojektowane przez DOMagała design, to niecałe 90 m2. Nie do końca funkcjonalne w niektórych strefach przed remontem. Kilka ścian zostało wyburzonych, przesuniętych co otworzyło nam dzienną przestrzeń na światło dzienne, a łazienka zyskała więcej miejsca dzięki czemu zmieściła się i wanna i prysznic. Mieszkanie było projektowane dla młodego małżeństwa (obecnie z dzieckiem, które narodziło się niedługo po skończonym remoncie). Para mieszkała w tej przestrzeni przez 8 lat, zaprojektowanej przez mamę właściciela. Design trochę nie z tej epoki dlatego przed urodzeniem się córki zdecydowali się ten zdecydowany krok – remont totalny. Wyrzucone z mieszkania zostało wszystko. Włącznie z zerwaniem podłogi i wyrzuceniem sufitu podwieszonego, który niepotrzebnie obniżał i tak niewysokie pomieszczenia.

Inspiracje do projektu były głównie białe, szare i czarne, styl skandynawski ze szczyptą elegancji. Chyba się udało bo klientka, mówi, że mogłaby nie wychodzić z domu. Element, który wszystkich zachwyca to stare deski w sypialni nad wezgłowiem. Zostały wykorzystane z rozbiórki jakiejś starej stodoły.

Te wyrywkowe informacje trzeba pewnie przeredagować ale mam nadzieję, że to wystarczy. Jeżeli nie to proszę pisać co jeszcze potrzeba to oczywiście rozwinę poszczególne myśli.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter