Some Home Design: nowy pomysł na rośliny

Some Home Design: nowy pomysł na rośliny

Trafiliśmy na nich przypadkiem, szukaliśmy fajnych rozwiązań i pomysłów na domowe rośliny. Jak się okazuje – oni przypadkiem wpadli na pomysł stworzenia Some Home Design. W swojej ofercie mają nie tylko kwietniki, sprawdźcie sami.

„Nasza przygoda z meblami zaczęła się od jej prośby o stołek pod prysznic. Marudziła, prosiła, męczyła. W końcu zabrałem się do pracy. Jakoś nie mogłem w to uwierzyć, ale była zachwycona! Wymyśliła następny – do salonu i kolejny do sypialni. Szybko okazało się, że deska do kuchni również była potrzebna, a i stół by się przecież przydał, bo nie mamy. Wszystko co do tej pory stworzyliśmy, wynikało z naszych potrzeb. W międzyczasie pojawiło się mieszkanie, które trzeba było urządzić. Zdolności manualne były, więc postanowiliśmy je wykorzystać. Zainspirowana i uparta kobieta oraz mężczyzna, który nie potrafi jej odmówić – tak powstało SOME. Wszystko z niczego. Nasza wspólna pasja  – ona wymyśla, ja tworzę – tworzę, bo lubię. Chowam się w małym garażu, bez wielkich maszyn, wymyślnego sprzętu, pomocników. Te meble to my i nasze zrealizowane marzenia. Do każdego projektu podchodzimy inaczej, na swój wyjątkowy sposób, bez powtarzających się schematów. Za każdym razem dobieramy i wykonujemy wszystko tak, jakbyśmy tworzyli to dla siebie. Niejednokrotnie ciężko jest nam się z tym rozstać, lecz zadowolenie odbiorcy łagodzi wszystko. Wszelkie pochwały, sugestie oraz słowa krytyki, są motorem który nas jeszcze bardziej napędza” mówi Mariusz Sopniewski z Some Home Design.

W ich ofercie znajdziecie:

Rigel – deska do krojenia / podstawek
Solidny kawałek dębowej deski z ręcznie formowaną rączką.

Wei – skrzynia / siedzisko
Inspiracją do powstania skrzyni była stara, dębowa beczka.
Wytrzymały, dębowy blat czyni z niej również wyjątkowe siedzisko, które ma pokaźną przestrzeń do przechowywania.

Andromeda – szafka RTV
Dwa dębowe blaty oparte na stalowych nogach. ‎Szuflady z mechanizmem samodociągu oraz cichego domyku. Krzywizny blatu oraz ilość kombinacji ułożenia frontów sprawiają, że drugi taki model się nie powtórzy.

Kasjopeja – stolik nocny
Stolik nocy w stylu retro wykonany ze stali oraz drewna dębowego. Dodatkowa półka czyni stołek bardziej funkcjonalnym, a skrzyżowane nogi podkreślają jego charakter.

Cefeusz – stół kawowy
Połączenie drewna dębowego oraz stali przy zachowaniu klasycznej formy.
Niezwykle uniwersalny i nowoczesny prezentuje się wyjątkowo zarówno we wnętrzach klasycznych jak i w stylu skandynawskim.

Kameleon – kwietnik trójkątny
Stalowy kwietnik wraz z zestawem niezbędnym do podwieszenia pod sufitem. Prosta forma, wszechstronne zastosowanie czyni ten kwietnik niezatopioną ozdobą każdego pomieszczenia.

Oktant – kwietnik diament
Stalowy kwietnik wraz z całym zestawem, niezbędnym do podwieszenia pod sufitem.

Orion – kwietnik naścienny
Płaska forma stalowego kwietnika do zamocowania bezpośrednio na ścianie.

Enif – półka-huśtawka
Opcją dla łańcuchów trzymających dębowy blat może być jutowa lina.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter