Space Between Us: metal we wnętrzu

Space Between Us: metal we wnętrzu

Możliwe, że niektórym drewno już się lekko znudziło. Dlatego poznajcie pracownię Space Between Us która, powstała aby tworzyć projekty wyjątkowe, unikalne i funkcjonalne. Autorskie meble i elementy dekoracyjne, indywidualizują wnętrza i spełniają oczekiwania Właścicieli.

„Wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie, współpracując z fachowcami poszczególnych dziedzin – łączymy funkcjonalność, styl i piękną formę, definiując na nowo przestrzeń pomiędzy ich użytkownikami.

Jako projektanci i domownicy wiemy iż życie rodzinne oraz spokojny czas poza zawodowymi obowiązkami upływa w centralnych pomieszczeniach – jakim jest salon, kuchnia i jadalnia. Aranżacja wnętrza i wybór elementów wypełniających te przestrzenią nadaje im charakterystyczny oraz indywidualny charakter. Równie ważna jest aranżacja przestrzeni biznesowej, która wpływa na nasz nastrój i skupienie. Pojawienie się w niej ulubionych motywów, czy elementów określających charakter firmy – wyróżni je w zdecydowany sposób od jednakowych pomieszczeń.

Metal z oryginalnymi napisami, zestawiony z egzotycznym drewnem – to nasz ulubiony duet. Stolik kawowy w formie kwadratu, niewysoki parawan z motywem roślinnym, eleganckie abażury i pufy, stworzą magiczny, kojący nastrój.

Nasze studio opracowuje jednostkowe kolekcje – dopasowując je do wnętrz oraz preferencji Klientów. W indywidualnych zamówieniach mebli – stara się łączyć artystyczne wizje z funkcjonalnym przeznaczeniem. Realizując nietypowe projekty zawsze szukamy nowatorskich rozwiązań – tworząc z pasją i zaangażowaniem. Stawiamy na wyjątkowe, charakterystyczne detale oraz proporcje form zarówno przy meblach użytkowych, oświetleniu oraz dekoracjach” mówi Izabella Gądek ze Space Between Us.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter