Targi Designu WZORY

Targi Designu WZORY

PLN Design objęło patronatem kolejne wyjątkowe wydarzenia Targi Designu WZORY.

W ostatni weekend przed świętami (17-18 grudnia) spotkamy się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich na wydarzeniu Targi Designu WZORY. Na trzech piętrach, wystawcy pokażą swoje najnowsze projekty mebli, ceramiki, domowych tekstyliów, grafik i dekoracji.

Na świątecznych Wzorach w tym roku:

prezent dla wszystkich gości – elektroniczny portet narysowany przez Michała Stachyrę – każdy z Was może go dostać dzięki wsparciu marek EIZO i WACOM!

chcesz przearanżować mieszkanie? – spokojnie. Wystarczy że zabierzesz swój projekt i omówisz go na wzorach. Dobrze urządzeni i prowadząca Katarzyna Pastuszyńska pomogą Ci w tym wyzwaniu!

strefa dziecięca z atrakcjami i warsztatami codziennie:
– dla najmłodszych o 12.00 – bajkostwory, opowiadanie bajek, zajęcia plastyczne i mnóstwo zabawy!
– dla nieco starszych o 14.00 – „pozytywne roboty“ czyli pokazy i warsztaty robotyki dla dzieci w wieku 8-13 lat.
-dla rodziców – wsparcie świętego Mikołaja w wyborze najpiękniejszych prezentów dla najmłodszych.

prezentacja pierwszego charytatywnego projektu: Koci Kalendarz dla Fundacji „Koty z Grochowa“ i możliwość zakupiena kalendarza cegiełki na wzorowym stoisku.

STREFA PREZENTÓW – Drugie piętro będzie miejscem na prezentowe zakupy dla wszystkich spóźnialskich. W strefie kupicie i zapakujecie prezenty dla całej rodziny, , a jeśli chcielibyście włożyć w nie jeszcze więcej serca, u wybranych wystawców prezent będzie można własnoręcznie wykonać.

Ekologiczne pakowanie prezentów – wszystko co kupicie możecie pięknie i ekologicznie opakować na specjalnym stoisku portalu DaWanda. Zdradzimy pomysły na ekologiczne, piękne pomysły, które łatwo będzie wyśledzić dzięki naszemu hasztagowi #wzoroweprezenty

Wzorowy vintage – wybrani wystawcy pokażą ponadczasowe piękno „drostów“ i „pikas“ i zaznajomią nas z najpiękniejszymi klasykami designu.

Wzory na Święta
17/18 grudnia
Dom Towarowy Braci Jabłkowskich
Ul. Bracka 25 Warszawa
Godziny 11-21

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter