Targi Nie-zwykły design 3-4 października 2015r. Warszawa

Targi Nie-zwykły design 3-4 października 2015r. Warszawa

W dniach 3 i 4 października 2015 roku w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbędą się targi, na których zaprezentują się projektanci mebli, oświetlenia, elementów dekoracyjnych, designu dla dzieci oraz akcesoriów kuchennych, dla których w tworzeniu najważniejsze jest zastosowanie niekonwencjonalnych rozwiązań, z wykorzystaniem innowacyjnych surowców, pomysłów i technologii.

To już kolejna edycja targów, które w ciągu 2 dni odwiedza ponad 15 000 osób zainteresowanych innowacyjnymi projektami we wzornictwie.

Targom towarzyszyć będą dodatkowe wydarzenia: Gala Niezwykły Design podczas której przyznane zostaną̨ statuetki za najlepszy design, strefa porad blogerskich – jak funkcjonalnie urządzić́ wnętrze i odświeżyć je dodatkami, Home Staging czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.

Podczas nadchodzącej edycji po raz pierwszy stworzona zostanie strefa warsztatów i wykładów, w ramach której odbędą się prelekcje i panele dyskusyjne z udziałem znanych prelegentów związanych z kulturą i sztuką w zakresie projektu Opera Lab, w tematyce „Mobile idee. Miasto jako przestrzeń́ sztuki” we współpracy z Teatrem Wielkim – Operą Narodową, a także warsztat „Design Thinking, czyli prototypowanie marzeń”.

Więcej informacji

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter