TARGI RZECZY ŁADNYCH już 1-2 grudnia w Koneserze

Rekordowe 210 marek, wystawy i nowe przestrzenie do zwiedzenia – przedświąteczna edycja Targów Rzeczy Ładnych, która odbędzie się 1-2 grudnia w Centrum Koneser będzie największą ze wszystkich dotychczasowych. Do wydarzenia na Facebooku dołączyło już ponad 22 tys. uczestników.

Targi Rzeczy Ładnych

W weekend 1-2 grudnia kolejne święto polskiego designu. Targi Rzeczy Ładnych to największa i najbardziej prestiżowa impreza tego typu w Warszawie. Zainteresowanie wystawców i odwiedzających tą edycją jest ogromne. Tym razem spośród 450 zgłoszeń marek i projektantów organizatorzy wybrali aż 210 najciekawszych, w tym aż 59 debiutów – marek, których publiczność TRŁ nie widziała nigdy wcześniej, m.in: borcas, VELT, Ilusi, RAW, PUNCA i NUDO design.

Targi Rzeczy Ładnych - Grudzień 2018

Nie zabraknie również gwiazd wcześniejszych edycji nagradzanych na polskich i zagranicznych festiwalach, takich jak: Swallow’s Tail, Un’common, Tartaruga i wielu innych. Po wrześniowym, świetnie przyjętym debiucie TRŁ w Centrum Koneser, organizatorzy idą krok do przodu.

Po raz pierwszy Targi Rzeczy Ładnych odbędą się w dwóch przestrzeniach na raz. W pierwszej, znanej z poprzedniej edycji targów „Laboratorium 2400” znajdą się strefy MEBLE, LAMPY, VINTAGE, TEKSTYLIA, PRINT i DZIECI.

Druga przestrzeń to kolejny debiut – po raz pierwszy szeroka publiczność będzie mogła zobaczyć „Butelkownię” – piękną, jasną halę w kompleksie Centrum Koneser, która ma prawie 1000 metrów m2. W tej przestrzeni zagoszczą dwie ogromnie popularne, szczególnie przed Świętami, strefy: CERAMIKA I SZKŁO oraz WELLNESS, w których zaprezentują się wszystkie najciekawsze polskie marki z tych dziedzin. Targi Rzeczy Ładnych to wydarzenie dla całych rodzin. Jak zwykle towarzyszą mu wystawy.

Targi Rzeczy Ładnych - Grudzień 2018

Wystawa „A KUKU”

Podczas tej edycji czeka wyjątkowa niespodzianka – organizatorzy zapraszają rodziców i dzieci na wystawę „A KUKU” stworzoną przez Ewę Solarz dla Instytutu Adam Mickiewicza. Wystawę tworzą prace 15 ilustratorów, osobowości polskiej sceny graficznej. Prezentacji książek i wielkoformatowych postaci towarzyszą animacje. Na wystawie zobaczyć można prace takich rysowników jak: Edgar Bąk, Katarzyna Bogucka, Iwona Chmielewska, Robert Czajka, Agata Dudek, Emilia Dziubak, Małgorzata Gurowska, Monika Hanulak, Marta Ignerska, Marianna Oklejak, Paweł Pawlak, Ola Płocińska, Dawid Ryski, Piotr Socha czy Marianna Sztyma. Wystawa „A KUKU” była pokazywana wcześniej m.in. w Reykjaviku podczas festiwalu DesignMarch i w polskim pawilonie Astanie podczas Expo 2017 oraz na Gdynia Design Days. To debiut tej ekspozycji w Warszawie.

„Dziękujemy wszystkim markom i projektantom za zainteresowanie TRŁ. Tworząc listę wystawców musimy dokonywać trudnych wyborów, ale trzymamy kciuki za wszystkich i wszystkim kibicujemy. Ci, którzy pokażą się 1-2 grudnia w Koneserze to ekstraliga. Ich projekty i produkty inspirują, zachwycają i oczarowują. Jesteśmy dumni, że możemy pokazywać polski design tak szerokiej publiczności” – mówią organizatorzy targów, Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

Targi Rzeczy Ładnych - Grudzień 2018

Do końca roku, również w trakcie grudniowej edycji TRŁ, niezmiennie działać będzie TRŁ POP-UP STORE – stacjonarny sklep z najlepszym polskim designem. Można w nim upolować produkty najlepszych marek znanych z dotychczasowych edycji Targów Rzeczy Ładnych i portalu targirzeczyladnych.pl, także te niedostępne na Targach.

#TARGI RZECZY ŁADNYCH
1-2 grudnia (sobota i niedziela)
Godz. 11-19
Centrum Praskie Koneser
Laboratorium 2400 i Butelkownia
Wstęp: 10 zł
Dzieci do lat 12 bezpłatnie
TRŁ POP-UP STORE
Centrum Praskie Koneser
Pasaż Konesera
Pn.-Pt. 14-20
Sb.-Nd. 12-20
www.targirzeczyladnych.pl

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter