Telewizor dla koneserów obrazu, dźwięku i designu – Philips OLED818

Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach ceniących dobre wzornictwo. Wyposażony w zaawansowane technologie poprawiające jakość obrazu i dźwięku oraz robiący wrażenie system Ambilight – tak prezentuje się najnowsza generacja telewizora Philips OLED818.

Philips Philips OLED818

Philips OLED818 to idealny wybór dla osób, które chcą doświadczyć prawdziwego kina we własnym domu, a jednocześnie stawiają na urządzenia o minimalistycznym i bardzo eleganckim designie. Telewizor oferuje obraz i dźwięk, które są wciągające bardziej niż kiedykolwiek wcześniej – ten model został stworzony, by wręcz hipnotyzować.

Telewizor dla koneserów obrazu, dźwięku i designu - Philips OLED818
Philips OLED818

Seanse wzbogaca unikalne podświetlenie Ambilight, czyli autorska technologia Philips dostępna wyłącznie w urządzeniach tej marki. Jest to system inteligentnych diod LED zamontowanych z tyłu telewizora, które rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych aktualnie na ekranie. Wokół urządzenia powstaje barwna poświata, dzięki której obraz wydaje się bardziej realistyczny, a sam ekran sprawia wrażenie większego niż w rzeczywistości.

Niezależnie od tego, czy oglądamy najnowsze superprodukcje filmowe, pasjonujące relacje sportowe czy koncert ulubionej gwiazdy, ten telewizor dzięki funkcji Ambilight przenosi widzów w sam środek akcji. Ponadto aplikacja Ambilight Aurora pozwala zamienić telewizor, z którego nie korzystamy w danej chwili, w świetlny obraz. Wystarczy, że na ekranie wyświetlimy jeden z dostępnych w galerii obrazów lub wideo.

Kinowa jakości obrazu i dźwięku

Procesor obrazu Philips P5 AI ze wsparciem sztucznej inteligencji bazuje na zaawansowanym algorytmie, który przetwarza wyświetlane treści w sposób zbliżony do działania ludzkiego mózgu. Dzięki temu ruch jest płynny, kolory intensywne, a sceny bardzo realistyczne. Dodatkowo telewizor obsługuje wszystkie główne formaty HDR, takie jak Dolby Vision, HLG, HDR10 i HDR10+, a także zapewnia pełną kompatybilność z HDR10+ Adaptive. Model posiada prestiżowy certyfikat IMAX Enhanced, który potwierdza, że użytkownicy otrzymują standard wizji i dźwięku porównywalny z doświadczeniem kinowym.

Telewizor dla koneserów obrazu, dźwięku i designu - Philips OLED818
Philips OLED818

Ale to nie wszystko! Philips OLED818 posiada również robiący wrażenie system audio 2.1 o mocy 70W (50W dla rozmiaru 42 cali), który sprawia, że każda scena brzmi bardzo realistycznie. Potężny i czysty dźwięk w pełni oddaje emocje filmów czy muzyki. Dodatkowo dzięki funkcji DTS Play-Fi telewizor można w kilka sekund połączyć bezprzewodowo z kompatybilnymi soundbarami i głośnikami w całym domu.

Europejskie wzornictwo od najlepszych projektantów

Philips OLED818 został zaprojektowany w holenderskim biurze pod kierownictwem Roda White’a. Europejski design, będący podstawą tworzenia urządzeń marki, jest widoczny w wyjątkowo smukłej konstrukcji z niemal niezauważalną ciemną ramką, dzięki której obraz na ekranie płynnie przechodzi w podświetlenie generowane przez trójstronny system Ambilight.

Telewizor dla koneserów obrazu, dźwięku i designu - Philips OLED818
Philips OLED818

Większość rozmiarów tego modelu posiada metalową podstawę obrotową wykończoną w satynowanym chromie. Z kolei ekran 77-calowy osadzono na płaskich metalowych nóżkach o takim samym wykończeniu. Ergonomiczny pilot został powleczony przyjemną w dotyku i pozyskiwaną w sposób zrównoważony skórą szkockiej firmy Muirhead.Podświetlane przyciski ułatwiają obsługę w ciemnych pomieszczeniach, a samo podświetlenie aktywuje się w momencie podniesienia pilota dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu. 

Telewizor dla koneserów obrazu, dźwięku i designu - Philips OLED818
Philips OLED818

Nowy system operacyjny z bogatą biblioteką treści

Philips OLED818 jest wyposażony w nowy system operacyjny Google TV z intuicyjnym interfejsem i ekranem głównym z bogatą biblioteką aplikacji. Wśród nich znajdziemy między innymi wszystkie najpopularniejsze platformy streamingowe oferujące filmy, seriale oraz muzykę. Nowy system operacyjny oznacza również łatwiejszy dostęp do kluczowych ustawień i funkcji, a także lepszą personalizację treści i trafniejsze rekomendacje.

Telewizor dla koneserów obrazu, dźwięku i designu - Philips OLED818
Philips OLED818

Telewizor pozwala również na sterowanie głosowe wykorzystujące asystenta Google lub system Alexa, które ułatwia nawigację i zapewnia wygodną obsługę. Philips OLED818 jest dostępny w pięciu rozmiarach: 42, 48, 55, 65 i 77 cali.

Więcej na www.philips.com/tv

Tekst: Materiał partnera


Zobacz więcej: Technologia NanoCell – co to jest i na czym polega? | Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter