TOP 10 prezentów dla niego od Fabryka Form

Tym razem specjalne zestawienie TOP 10 prezentów dla niego przygotowane przez Fabrykę Form. Na naszych listach osób do obdarowania jest dużo panów – tata, brat, kuzyn, chłopak, mąż – teraz nie mamy już problemu z wyborem prezentów dla nich.

  1. Organizer biurkowy Desktructure miasto

Fantazyjna budowla Desktructure to pomysł włoskiej marki Seletti. Dzięki prezentowanemu tu akcesorium – biurowemu organizerowi w formie statku, fabryki lub miasta, każdy pracoholik nie tylko z łatwością zachowa porządek na swoim biurku, ale również zapała miłością do dobrego wzornictwa i osoby, która mu je podarowała.

szerokość: 6,50 cm

długość: 33 cm

wysokość: 11 cm

cena: 247 zł

 

 

 

 

 

  1. Korkociąg Alessandro M.

Korkociąg ze świadectwem miłości. Ikona designu – korkociąg projektu Alessandro Mendiniego – Alessandro M. to projekt znany i lubiany. Prezentowana tu wersja – model ze specjalnej kolekcji RED – ma nie tylko kolor miłości, ale również ozdobiony został grafiką z sercem, które z pewnością spodoba się każdemu miłośnikowi czerwonego… wina.

średnica: 6 cm

wysokość: 21,70 cm

cena: 149 zł

 

 

 

 

 

  1. Klocki Alexanders Seven Stones

Skoro mężczyźni to duzi chłopcy, z pewnością spodobają im się klocki Alexander’s Seven Stones. Wykonane z drewna klocki o wielu ściankach to jednak zabawka dla cierpliwych i zrównoważonych, która z pewnością okaże się nie lada wyzwaniem!

materiał: drewno

cena: 80 zł

 

 

 

 

 

  1. Filiżanki do espresso AJ 4 szt.

Jeśli On lubi espresso, prawdopodobnie ceni też minimalizm w innych dziedzinach życia – na przykład w kuchni. Prezentowane tu filiżanki do espresso z porcelany kostnej ozdobione zostały cyframi od 1 do 4 i będą doskonałym prezentem dla każdego fana małej czarnej.

średnica: 5,50 cm

wysokość: 6 cm

cena: 167 zł

 

 

 

 

 

  1. Pendrive Marvel Avengers 8GB Spiderman

On jest Twoim bohaterem i lubi komputerowe gadżety? Świetnie się składa bo pendrive’y z kolekcji Avengers marki Tribe to coś, co z pewnością pomoże mu pamiętać o dokumentach, folderach, plikach i o… Tobie!

pojemność: 8 GB

cena: 79 zł

 

 

 

 

 

  1. Notes Moleskine Batman limitowana edycja 2015

Legendarny format i marka, legendarny bohater. Notes marki Moleskine z kolekcji limitowanej Batman to coś dla fanów superbohaterów i notowania w tradycyjny sposób – czyli na papierze. Dostępny w dwóch wielkościach – standardowej i kieszonkowej.

szerokość: 13 cm

wysokość: 21 cm

cena: 79 zł

 

 

 

 

 

  1. Światełka do roweru Lucetta czarne

Rower to jego pasja? Oświeć go, z designerskim światełkiem magnetycznym Lucetta. Ten mały gadżet nie tylko zwiększy bezpieczeństwo na drodze – oświetlając ją z przodu i z tyłu, ale również zmieści się w kieszeni po skończonej podróży.

cena: 102 zł

 

 

 

 

 

  1. Deska wielofunkcyjna Boombox

Jeśli on jest fanem muzyki i tęskni za starymi przebojami, które podśpiewuje w kuchni w czasie przygotowywania posiłków, wielofunkcyjna deska od Joseph Joseph okaże się strzałem w 10. Deska sprawdzi się zarówno jako deska do krojenia, jak i deska do serwowania, czy podstawka pod gorące naczynie.

szerokość: 30 cm

długość: 40 cm

cena: 88 zł

 

 

 

 

 

  1. Solniczka i pieprzniczka Banana Bros

Jeśli kuchnia to jego pasja, przyda mu się coś, co pozwoli zadbać o dobry smak i doskonały humor w czasie jedzenia i gotowania. Solniczka i pieprzniczka Banana Bros z kolekcji Orientales to gadżet, który z pewnością wzbudzi okrzyki zachwytu pod choinką, szczególnie jeśli jego drugą pasją jest kultura lub kuchnia Dalekiego Wschodu.

szerokość: 6 cm

długość: 16,50 cm

wysokość: 5 cm

cena: 135 zł

 

 

 

 

 

  1. Klocki Archiblocks House

On lubi bawić się w dom? A może jest architektem, inżynierem czy projektantem? Klocki marki Cinqpoints to prezent, który z pewnością mu się spodoba i który wyglądać będzie doskonale zarówno w gabinecie, jak i pracowni. Co powstanie ze znajdujących się w pudełku elementów? To zależy już tylko od niego.

szerokość: 15 cm

długość: 15 cm

wysokość: 7,50 cm

cena: 208 zł