TOP 10 prezentów dla dzieci od Polishdesignnow

TOP 10 prezentów dla dzieci od Polishdesignnow

Tym razem mamy propozycję prezentów dla najmłodszych. Wszystko znajdziecie w showroomie Polishdesignnow.

Talerz z serii Transport,  Bogusław Śliwiński

Jak, w zabawny sposób, namówić dzieci do zjedzenia groszku albo marchewki?
Wbrew zasadzie wpajanej dzieciom na całym świecie te talerze zachęcają do zrobienia z jedzenia świetnej zabawy! Pozwólmy dzieciom i sobie puścić wodze fantazji i przez chwilę być tym kim chcemy.
Talerze ceramiczne najwyższej jakości. Grafika wyjątkowo trwała i odporna na mycie w zmywarce oraz używanie w kuchence mikrofalowej.
Średnica: 26 cm.

cena regularna: 65 zł,cena w promocji świątecznej: 55 zł

 

 

 

 

Książka ZEBRA, Poławiacze Pereł

Seria ½ +½=∞ jest otwartą serią dla dzieci i młodzieży, zaplanowaną na wiele lat. Poszczególne tomy skierowane są do różnych grup wiekowych. Pod względem treści to absolutnie nowe spojrzenie na wielokulturowość. Autorzy serii czerpią z życia na styku kultur, ponieważ są w połowie Polkami lub Polakami. Dopełnieniem ich osobowości jest druga, czasami bardzo odległa od polskiej kultura. Autorzy mają wolną rękę w doborze historii, która opowiedzą – może to być np. polska baśń, przeniesiona w niecodzienne realia lub odwrotnie – polskie realia służą jako tło do opowieści z innej części naszego globu.
Dwukulturowość autorów znajduje w tej literaturze barwny i ciekawy wymiar, przede wszystkim jednak są to po prostu piękne i mądre opowieści.

„Zebra” to opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w grupie przez zebrę, która urodziła się na mazurskiej wsi, pośród stada koni. Zebra, odrzucona przez dorastające źrebaki cierpi, a dopiero poprzez swoją odwagę i mądrość zyskuje ich aprobatę.
Przesłanie, płynące z tej książki to pochwała różnorodności i szacunek dla odmiennego wyglądu.

Książka dla dzieci w wieku 4-8 lat

cena: 22,89 zł

 

 

 

 

Przebieranki – Zestaw dla Księżniczki, Hocko

Zestaw będzie doskonałym prezentem dla małej księżniczki kochającej błyskotki. Zestaw zawiera płaskie wykroje do samodzielnego złożenia i ozdobienia. Zabawka ćwiczy sprawność manualną dziecka , zachęca do kreacji, uczy precyzji.

Opakowanie zawiera: 4 korony, 4 lusterka, 4 różdżki oraz 4 kolie. Można dekorować i stroić się do woli.

cena regularna: 39 zł,cena w promocji świątecznej: 33 zł

 

 

 

 

Gra Kaszuparki, Kaszubebe

Gra „KASZUPARKI” jest grą planszową z serii gier interaktywnych. Opiera się o podstawowe zasady znanej gry Memory czy inaczej Pamięć. Gra ta świetnie rozwija pamięć wzrokową oraz jest ciekawą propozycją wspólnej zabawy. Motywem przewodnim memo są nasze zwierzątka.

Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.

cena regularna: 49 zł,cena w promocji świątecznej: 41 zł

 

 

 

 

Przytulanka Słoń z uszami w kwiaty, Lilyshop

Wesoły filcowy słoń z kokardką na ogonie.Każdy ma swoją niepowtarzalną osobowość 🙂 Jasnoszary. Uszy z góralskiej chusty.

cena regularna: 59 zł,cena: w promocji świątecznej – 41 zł

 

 

 

 

Zeszyt do zabaw – Lokomotywa, wydawnictwo Papierówka

Chcesz się dowiedzieć, kto skonstruował pierwszy parowóz, ile kilometrów mierzy najdłuższy pociąg świata, do czego służy semafor i co łączy klauna z pociągiem?

O tym wszystkim mówi Zeszyt do zabaw – Lokomotywa, angażujący małego Czytelnika w kreatywne uzupełnianie treści książki. Otwarta, podszyta humorem formuła Lokomotywy z pewnością skróci żmudne godziny podróży, a stacjonarnych czytelników pociągnie w nieznane przestrzenie – rozległe niczym kolej transsyberyjska, czy też wąskie jak kuszetka.

Zostań kierownikiem pociągu i wyrusz z Zeszytem do Zabaw – Lokomotywa w podróż pełną przygód. 3, 2, 1 – odjazd!

cena: 34,90 zł

 

 

 

 

Wytwórnik kulinarny, wydawnictwo Wytwórnia

cena: 29 zł

Drugi z serii Wytwórników – autorskich zeszytów kreatywnych. Tym razem ilustratorka Katarzyna Bogucka i grafik-kucharz Szymon Tomiło zapraszają do wspólnej uczty. Razem z autorami książki zaplanujesz zakupy, odwiedzisz targ, pojedziesz na piknik, urządzisz restaurację i poznasz przepis na pyszne drożdżówki. Wystarczy coś do rysowania i stworzysz swój niepowtarzalny, kulinarny zeszyt.

Do twórczej pracy zachęci duży format zeszytu i szlachetny papier Munken Print.
Książka otrzymała Wyróżnienie specjalne w międzynarodowym konkursie BolognaRagazzi w kategorii Books & Seeds organizowanym przez Targi Książki dla Dzieci w Bolonii. Oto jak uzasadniło swój wybór jury:

A kitchen is the starting point of this culinary workbook that leaves lots of gaps to be filled in by the reader interacting to produce the book. Page after page, the reader is invited to take part in a series of activities and become the protagonist of food-linked places, tasks and choices from setting the table and enjoying a convivial meal, to shopping and growing food. The various situations outlined on each page can be customised for individual readers so that doing becomes a sort of reflection on the many facets of our daily food experience.

autorzy: Katarzyna Bogucka, Szymon Tomiło

 

 

 

 

Układanka Echa Leśne, Echa Leśne

Echa Leśne to kreatywna układanka do samodzielnego tworzenia opowiastek i konstruowania przestrzennego. Bohaterami naszej pierwszej układanki są występujące w Polsce zwierzęta leśne. Zabawkę w 100% wyprodukowano w Polsce z wysokiej jakości tektury, a jego graficzną stroną zajęła się znana i lubiana ilustratorka – Malwina Konopacka.

Atrakcyjnie przedstawione zwierzaki zachęcają do samodzielnej zabawy. Dzieci mogą je spontanicznie ustawiać i łączyć ze znanymi sobie bajkami, opowieściami czy wierszykami (np. Jana Brzechwy czy Juliana Tuwima) lub tworzyć własne. Stabilna konstrukcja umożliwia wielokrotne użycie kartonowych figurek, pozwalając dzieciom na tworzenie za każdym razem nowych scenek, których bohaterami mogą być np. jeż, wilk czy sowa. Są one trwałe i motywują do samodzielnej i kreatywnej zabawy.

cena: 68 zł

 

 

 

 

Biały Samochód do pomalowania, Trzy Myszy

Samochód jest dużą zabawką, wykonaną z bardzo wytrzymałej tektury. Można go pomalować po swojemu. Jest to najbardziej ekologiczny samochód na świecie- wykonany w większości z surowców wtórnych, ulega biodegradacji, i w ogóle nie zużywa paliwa! Obszerny bagażnik pomieści wiele zabawek.

Projekt: Krzysiek Dubiel

Nadaje się dla dzieci od 3 lat.

cena regularna: 125 zł,cena w promocji świątecznej: 106 zł

 

 

 

 

Książka „Pod ziemią, pod wodą”, wydawnictwo Dwie Siostry

Nowy, dwustronny album Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Po obrazkowej podróży po lądach, morzach i kulturach świata nadszedł czas na książkową wyprawę do wnętrza ziemi i w głębiny mórz i oceanów.

„Pod ziemią, pod wodą” to naładowana informacjami księga pełna ogromnych ilustracji i szczegółowych przekrojów. Poprowadzą was one w głąb naszej planety, pokazując, co kryje się pod powierzchnią lądów i wód. Będziecie schodzić coraz głębiej i głębiej – od cienkiej warstwy gleby tuż pod stopami do gorącego jądra Ziemi, od skąpanych w słońcu raf koralowych do pogrążonego w ciemności i chłodzie najgłębszego miejsca oceanów.

Znajdziecie tam zwierzęta żyjące pod ziemią i dziwne głębinowe stworzenia, najgłębiej sięgające korzenie i plątaniny podziemnych rur, sensacyjne wykopaliska i skamieniałe kości dinozaurów. Zajrzycie do podziemnych nor i norek, zapuścicie się w labirynty jaskiń i zjedziecie na dno najgłębszej kopalni świata. Wypróbujecie zabytkowe okręty podwodne, zanurkujecie w podmorskiej studni i odwiedzicie wrak Titanica. Odkryjecie tajemnice podziemnego i podwodnego świata.

Części „Pod ziemią” i „Pod wodą” zaczynają się po przeciwnych stronach książki, by spotkać się w środku, na rozkładówce poświęconej jądru Ziemi.

tekst i ilustracje: Aleksandra i Daniel Mizielińscy

kategoria wiekowa 7+

cena: 59,90 zł

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter