Trzy pomysły na sypialnię

Trzy pomysły na sypialnię

Ulubione wakacyjne klimaty można wprowadzić do własnego domu i cieszyć się nimi przez cały czas. Pokazujemy na przykładzie 3 wnętrz jak można urządzić sypialnię, aby skumulowała pozytywną energię, dawała poczucie swobody, wolności, odzwierciedlała naszą osobowość i pragnienia. We wszystkich wnętrzach wykorzystaliśmy meble Dream proj. Jacka Mikołajczaka oraz dodatki i akcesoria z oferty Swarzędz Home.

Marynarski szyk

Kochasz wodę wiatr i słońce. Chciałbyś zamieszkać w nadmorskim domu i wsłuchiwać się w szum fal? Ten wakacyjny ożywczy klimat można zatrzymać na zawsze, aranżując sypialnię Dream white w stylu marina.

Wystarczą pobielane surowe ściany, podłoga i marynistyczne dodatki. Część z nich takie jak muszelki, drewniany okręt, po prostu wyciągnij z zakamarków szuflad. Do tego kilka granatowych , szarych i białych poduszek z naturalnej bawełny i sznurka, muślinowa zasłona i gotowe.

Klasyczne połączenie bieli i granatu to gwarancja dobrego smaku i ponadczasowego piękna. W aranżacji użyto mebli z kolekcji Dream white z łóżkiem Luxury, dywan i poduszki wykonane ręcznie z bawełnianego sznurka.

 

 

 

 

 

Wiejska sielanka

W rustykalnym budynku powstała stylizacja przypominająca nieco wiejskie angielskie domy. Dla tych , którzy cenią proste, ale komfortowe wiejskie życie w zgodzie z naturą, zapach świeżo koszonej trawy i rżenie koni.

Dyskretny luksus miesza się z surowością postarzanych murów i podłogi . Proste, męskie dodatki harmonizują z dębowymi meblami Dream o barwie bursztynu. Antracytowe wezgłowie i kamień we frontach szuflad dodają tej czystej stylizacji szlachetności.

Naturalnym uzupełnieniem rustykalnej stylizacji w angielskim stylu jest skórzany fotel o klasycznych kształtach. Modne grafity i szarości eksponują naturalną, ponadczasową urodę dębowego drewna. Ręcznie wykonany dywan i poduszki z bawełny ocieplają surowe wnętrze, ale zachowują jego czysty charakter.

W aranżacjach użyto: meble do sypialni Dream dąb amber z łóżkiem skórzanym Pure, front szuflady komody – spiek kwarcowy, fotel Ushak w skórze, sznurkowe bawełniane dywany i poduszki.

 

 

 

 

 

Wspomnienia z Prowansji

Kto choć raz odwiedził południe Francji z pewnością zachował w pamięci jej niepowtarzalny czar i marzy aby tam wrócić. Sypialnia Dream Luxury w naturalnym dębowym wybarwieniu doskonale wpisze się we wnętrze zaaranżowane w prowansalskim stylu. Unikniemy przy tym przesady i dosłowności , bo meble nie narzucają stylu, a tylko się w niego subtelnie wpisują. Pozostaje Wam pole dla indywidualnej zabawy dodatkami i kolorami. Miętowe wezgłowie łóżka Dream kusi miękkością na tle ceglanej ściany. Szlachetności dodają mu skórzane aplikacje.

Naturalne usłojenie dębu pięknie współgra z biało-beżowymi kolorami ścian i podłogi, oraz wykonanymi ręcznie poduszkami z tkanin i bawełnianego sznurka. Całość uzupełniają stare rodzinne fotografie i bibeloty . Duże lustro w stylu tremo przypomina sypialnie naszych babć.

To miejsce pełne ciepła, spokoju i nostalgii, w którym odzyskasz równowagę i zanurzysz się w wakacyjnych wspomnieniach.

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter