V33: Czas odświeżyć grzejnik i…AGD!

V33: Czas odświeżyć grzejnik i…AGD!

V33, producent innowacyjnych farb wewnętrznych i zewnętrznych, poszerza gamę produktów do renowacji wnętrz. Oprócz znanych już farb do kuchni i mebli kuchennych, płytek ściennych i podłogowych, na polski rynek wprowadzone zostały właśnie farby do kaloryferów i grzejników oraz sprzętu AGD.

Dzięki produktom renowacyjnym V33 możliwa jest już teraz całkowita zmiana aranżacji wnętrza. Bez konieczności ponoszenia dużych kosztów aranżację kuchni czy łazienki można poddać pełnej metamorfozie. Zupełnie nowy wygląd może zyskać wyposażenie wykonane z metalu. Farbami V33 można z powodzeniem zmienić kolor starych grzejników, lodówek, pralek czy zmywarek do naczyń. I nie tylko dopasować kolor do naszych upodobań, ale również zapobiec dalszej korozji i zakryć nieestetyczne plamy i zabrudzenia.

Dzięki uniwersalnej formule Farby Renowacyjnej Grzejniki V33 stary kaloryfer lub grzejnik odzyska dawny blaski. Możliwe jest pomalowanie urządzeń żeliwnych, aluminiowych i metalowych bez konieczności usuwania starych powłok i stosowania warstwy podkładowej. Wydajna farba, której ½ litra wystarcza na pokrycie 3 mkw., ma aspekt satynowy. Stosuje się ją bezpośrednio na powierzchnię, a łatwy sposób aplikacji umożliwia znakomita rozlewność. Poddane metamorfozie urządzenie może odzyskać swój nieskazitelnie biały kolor lub stać się popielate, grafitowe, pieprzowe lub w kolorze taupe. Co ważne farba daje powierzchnię, która się nie łuszczy, jest odporna na zmiany temperatury i powszechnie stosowane środki czystości.

Teraz renowacji można poddać również sprzęt AGD. V33 wprowadziła na polski rynek wersję Farby renowacyjnej Sprzęt AGD, która z powodzeniem zmieni kolor większości urządzeń́ AGD pokrytych aluminium, metalem, stalą nierdzewną, plastikiem. Idealna do odnowienia lodówek, zmywarek do naczyń, pralek. Dostępna gama kolorystyczna jest spójna z wprowadzonymi wcześniej Farbami Renowacyjnymi do kuchni i mebli kuchennych. Można wybrać jedne z kolorów: biały, szary marengo, papryczka chili lub śliwkowy. Samodzielna renowacja sprzętu domowego nie jest trudna, gdyż farby te nakłada się na powierzchnię bez konieczności usuwania starej powłoki i stosowania warstwy podkładowej. Formuła produktu została tak pomyślana, aby pomalowane nią powierzchnie były odporne na częste mycie, co jest nie bez znaczenia w przypadku urządzeń, na których czystości szczególnie nam zależy. 1/2 litra farby wystarcza na podwójne krycie 3 mkw powierzchni.

Stare wyposażenie kuchni lub łazienki – płytki ścienne, podłogowe, meble, domowe sprzęty AGD – często drażnią nas swoim wyglądem. Przez lata stały się̨ niemodne lub po prostu zmienił się nam gust. Teraz sięgając po pędzel i wykorzystując pełną gamę produktów do renowacji V33 mamy możliwość́ przez chwilę poczuć́ się jak dekoratorzy wnętrz, wykazać́ się naszą fantazję i poddać wnętrze zupełnej metamorfozie w zaledwie kilka godzin.

Malowanie farbami renowacyjnymi jest bardzo proste:

  • przed malowaniem należy dokładnie oczyścić i odtłuścić́ powierzchnię,
  • należy nałożyć́ dwie warstwy farby wałkiem o krótkim włosiu lub pędzlem,
  • należy przestrzegać́ podanych na opakowaniu czasów schnięcia – farby schną w przeciągu 12 godzin. Przez pierwsze trzy tygodnie należy uważać, aby nie uszkodzić pomalowanej powierzchni.
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter