Wieczór premier. Nowe miejsce dla entuzjastów polskiego designu

Wieczór premier. Nowe miejsce dla entuzjastów polskiego designu

Prezentacja nowości marki NOTI, rozmowy o najnowszych trendach w aranżowaniu przestrzeni biurowej, premiera nowej marki TRE za którą stoi Tomek Rygalik oraz przybliżenie idei wyjątkowego miejsca przyjaznego architektom. 8 listopada 2016r. showroom Euforma oficjalnie zaprosił do swoich wnętrz architektów, projektantów oraz przedstawicieli mediów. Jakim miejscem jest Euforma? Wyjątkowym, stworzonym z pasji przez i dla entuzjastów polskiego designu.

Nowe miejsce z polskim designem

To co czyni Euformę miejscem wyjątkowym to jej oferta: meble, oświetlenie oraz dodatki od polskich marek. Pierwszy showroom sygnowany marką Euforma powstał w Bydgoszczy. Po roku działalności właściciele podjęli decyzję o stworzeniu drugiej takiej przestrzeni, ale tym razem w Warszawie.

„Już pierwszy tydzień działalności Euformy w Warszawie pokazał nam, że to był dobry krok. Codziennie odwiedzają nas nie tylko klienci, ale również architekci i projektanci wnętrz. Jest to dla nas bardzo dobry znak. Widzimy, że jest zapotrzebowanie na takie miejsca jak nasze, wpasowaliśmy się z naszą ofertą w potrzeby klientów” mówi współwłaściciel Euformy, Rafał Krukowski.

Showroom w Warszawie to ponad 150 m2 przestrzeni w której znajdziemy najciekawsze wzorniczo, polskie projekty. 8 listopada br. miało miejsce oficjalne otwarcie showroomu. Tego wieczoru zaprezentowanych zostało kilka nowości oraz swoją premierę miała marka TRE.

Wieczór premier

Mamu, Tulli, Manta, X40 oraz SoundRoom to te nowości prosto z targów Orgatec 2016 mogliśmy zobaczyć na otwarciu showroomu. Z ramienia marki NOTI o poszczególnych projektach opowiadał Tomek Rygalik. To co wyróżnia te projekty to nie tylko design, ale i materiały z jakich zostały wykonane. Najnowszy projekt Mamu to lekki i kompaktowy fotelik. Do uzyskania jego trójwymiarowej geometrii strukturalnego, ergonomicznego siedziska wykorzystano formowany filc.

Euforma w swojej ofercie posiada również meble oraz oświetlenie dedykowane powierzchniom biurowym. I to właśnie o trendach w biurach mówili: Małgorzata Szczepańska (redaktor naczelna Elle Decoration) oraz Tomek Rygalk. Jakie powinno być nasze miejsce pracy? Przede wszystkim dopasowane do potrzeb. Wygląd i funkcjonalność naszej przestrzeni ma wpływ na naszą efektywność oraz wydajność. Potwierdzeniem tego może być również nowość od NOTI – system SoudRoom. Jest to kolekcja komplementarnych rozwiązań akustycznych. Jak każdy projekt tej marki jest to kolekcja funkcjonalna oraz to co jest równie istotne – ma ciekawy design.

Euforma to również miejsce dla małych marek, które dopiero wchodzą na rynek. Taka jest właśnie marka TRE. Pomysłodawcą konceptu jest Tomek Rygalik, któremu zależało na stworzeniu kolekcji produktów przemyślanych. Unikalne, ale zarazem proste formy, oparte na solidnym koncepcyjnym fundamencie – takie są produkty marki TRE, która jest już dostępna w ofercie showroomu.

To był wieczór pełen atrakcji. Rozmowy w kuluarach, pyszny poczęstunek i konkurs z nagrodami. A przede wszystkim możliwość bliższego poznania i zaprezentowania jakim miejscem jest Euforma. Przyjazna klientom indywidualnym oraz architektom.

W showroomie każdy może liczyć na pomoc specjalistów, którzy nie tylko opowiedzą o produkcie, ale również doradzą przy jego wyborze. Jest to jedyne miejsce w Polsce, które posiada tak kompleksową ofertę wyposażenia wnętrz „made in Poland”. To wszystko można już znaleźć pod adresem Puławska 108/112 w Warszawie.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter