Wnętrza 2.0 – pierwsza e–konferencja Castoramy dla architektów, projektantów i specjalistów w urządzaniu wnętrz

Już 28 stycznia odbędzie się inspirujące spotkanie online z udziałem cenionych ekspertów z branży wnętrzarskiej, którzy opowiedzą o nowych potrzebach klientów oraz najważniejszych zmianach i wyzwaniach w urządzaniu domowych przestrzeni w 2021 roku.

E-Konferencja Wnętrza 2.0 – profesjonaliści dla profesjonalistów

Jak pandemia i długotrwała izolacja domowa wpłynęła na sposób projektowania i urządzania wnętrz? Jakich rozwiązań poszukują klienci i jakie są ich obecne potrzeby? Jakie trendy będą najsilniejsze w 2021 roku? Jak wprowadzić wellness do domowej przestrzeni? Jak w prosty i praktyczny sposób projektować wnętrza 2.0?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą eksperci podczas e-konferencji organizowanej przez Castoramę już 28 stycznia o 13:00! Dyskusję poprowadzi Radosław Gajda – architekt, popularyzator i krytyk architektury, współautor najpopularniejszego w Polsce programu o architekturze „Good Idea”. W roli prelegentów wystąpią Jakub Kłęczek – architekt i ekspert Castorama Polska, Anna Grużewska – redaktor naczelna magazynu Czas na Wnętrze, Magda Skibka – redaktor magazynu PLN Design oraz Magdalena Chorzewska – psycholog.

Wnętrza 2.0 - pierwsza e–konferencja Castoramy dla architektów, projektantów i specjalistów w urządzaniu wnętrz

Zmiany w sferze designu

Tytuł e-konferencji również jest nieprzypadkowy. Ostatnie miesiące całkowicie zmieniły sposób naszego funkcjonowania w wielu aspektach życia. Sytuacja związana z pandemią oraz długotrwała izolacja  zapoczątkowała szereg zmian w podejściu do urządzania i myślenia o domowej przestrzeni, stawiając przed architektami, designerami i projektantami wnętrz zupełnie nowe wyzwania. Jeśli zatem projektujesz  i urządzasz wnętrza, poszukujesz trendów czy inspiracji, piszesz lub pasjonujesz się najnowszymi rozwiązaniami w sferze desginu to wydarzenie jest dla Ciebie! Będzie to niepowtarzalna okazja, by posłuchać o najważniejszych zagadnieniach związanych ze zmianami, jakie obserwuje się obecnie na gruncie aranżacji wnętrz,  zadać ważne pytania i wymienić się wartościowym know-how, a także poznać dające wiele możliwości produkty i rozwiązania.

Uczestnictwo w e-konferencji Wnętrza 2.0 jest bezpłatne.

E-konferencja Castoramy Wnętrza 2.0
Start: 28 stycznia o 13:00! Zapraszamy! Limit miejsc ograniczony.

Marka Castorama

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 83 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia ponad 12 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej ponad 1300 sklepów w 8 krajach Europy.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter