Wood For You: połączenie litego drewna i metalu

Wood For You: połączenie litego drewna i metalu

Nowoczesne, ponadczasowe rozwiązania projektowe, ciekawe wzornictwo , wysoka jakość produktu z dbałością o każdy szczegół to propozycja stołów drewnianych polskiej marki Wood For You.

Szeroka gama materiałów począwszy od gatunku drewna, poprzez rodzaj stali, a skończywszy na rodzaju wykończenia, uszlachetnienia i zabezpieczenia sprawia, że Wood For You zrealizuje każdy projekt. Realizacje łączące lite drewno i metal ograniczone są jedynie siłą wyobraźni. Oznacza to, że wykończenie Twojego mebla może być w pełni spersonalizowane i dopasowane do istniejącej aranżacji miejsca, w którym się znajdzie.

Stawiając na wysoką jakość stołów, produkty Wood For You wytwarzane są metodami ręcznymi przy zastosowaniu starannie wyselekcjonowanego litego drewna wysokiej jakości. Realizowane zamówienia obejmują stoły jadalniane, konferencyjne, stoliki kawowe, stoły okrągłe oraz rozkładane.

A teraz kilka naszych typów wybrane spośród wielu realizacji:
#001

 

 

 

 

 

#002

 

 

 

 

 

#003

 

 

 

 

 

#007

 

 

 

 

 

Marka Wood For You stale rozszerza swoją działalność na terenie kraju i dostępna jest w kilku miastach w Polsce – Poznań, Sopot, Kraków. Zainspiruj się i zamów coś dopasowanego do Twoich potrzeb!

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter