Workshop Design: panele 3d z drewna

Drewno to uwielbiamy przez projektantów materiał, widzieliśmy już wiele projektów z jego zastosowaniem a dzisiaj możemy pokazać Wam kolejny, który zwrócił naszą uwagę. Słyszeliście o panelach 3d z drewna? Nie? To poznajcie Workshop Design.

Jak sami mówią:

Wszystko zaczęło się w niewielkiej rodzinnej stolarni gdzie zrodziła się miłość do tak wdzięcznego materiału jakim jest drewno. Z drugiej zaś strony fascynacja robotami i maszynami sterowanymi numerycznie, oraz chęć udoskonalania i rozwoju zaowocowała zbudowaniem własnoręcznie obrabiarki CNC. Wykonywaliśmy różne zlecenia, ale pewnego razu powstał pomysł na zrobienie czegoś wyjątkowego, co zachwyci wszystkich. Kilka nieprzespanych nocy i pojawił się pierwszy projekt – panel modułowy z drewna dębowego „to jest to!” Potem pojawiały się kolejne wzory, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Panele są w 100% naturalne, wykorzystany materiał do produkcji to lite drewno dębowe pierwszego gatunku. Każdy element po obróbce jest ręcznie dopracowywany pod względem jakości. Produkt ten łączy w sobie ducha nowoczesności z klasycznym, jakże ujmującym klimatem jaki tworzy drewno. Wszystkie Panele są wykonane w takich samych wymiarach tj. 600mm na 150mm o grubości 20mm, co charakteryzuje je niesamowitą lekkością oraz prostotą układania. Standardowo są one montowane za pomocą kleju montażowego, co gwarantuje zachowanie czystości podczas układania. Aktualnie w ofercie jest aż 5 kolekcji wzorów.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter