Wydzielone strefy w pokoju dziecka

Wydzielone strefy w pokoju dziecka

Łóżko piętrowe to z pewnością marzenie niejednego dziecka. Jest ono również głównym elementem projektu pokoju dla 7-letniego Dominika według koncepcji Yumi design.

Podstawą aranżacji było wydzielenie najważniejszych stref. W pokoju znalazło się miejsce do zabawy, wypoczynku, nauki oraz dużo miejsca do przechowywania.
Całość zachowana jest w jasnych barwach z dodatkami w kolorze żółtym, który świetnie prezentuje się w połączeniu z czarną ścianą. Pozostałe ściany w pokoju chłopca zostały pokryte białą formą, w połączeniu z prostymi w formie meblami, stanowi idealną bazę do rearanżacji pokoju, gdy chłopiec dorośnie. Motywy nawiązujące do pasji i zainteresowań chłopca występują jedynie w dodatkach.

Jak stworzyć pokój dziecięcy z fantazją? Wystarczy ciekawa forma półek. W projekcie znalazły się półki ścienne wykonane z deskorolek, inspirowane pasją chłopca, jednocześnie spełniające funkcję dodatkowego miejsca do przechowywania zabawek i książek. W pokoju Dominika została wydzielona strefa do zabawy, w której zawisła szafka na klocki oraz wygodny puf z motywem piłkarskim – kolejne zainteresowanie chłopca.

Więcej projektów, znajdziecie również na Facebooku Yumi Design!

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter