Wyrazista, o wielu obliczach

Wyrazista, o wielu obliczach

Nowa sofa Sosa zaprojektowana przez Piotra Kuchcińskiego dla Noti to modularny system wyróżniający się niezwykłymi, szlachetnymi proporcjami.

Mimo swej fizycznej, realnej wagi, dużych gabarytów oraz masywnych, zdecydowanych kształtów, sofa Sosa sprawia wrażenie mebla bardzo lekkiego i delikatnego, lewitującego nad posadzką. Jest uniesiona wysoko na szczupłych, długich nogach. Ten efekt osiągnięto dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii konstrukcji ramy nośnej, łączącej smukłość i delikatne przekroje sofy z niezwykłą rozpiętością i stabilnością. Elementy siedziska i oparcia mimo niewielkiej grubości zaskakują niezwykłą miękkością i komfortem. Charakterystycznym detalem jest starannie wykończone połączenie nóg z tapicerowaną ramą mebla.

Sosa może być meblem o wielu osobowościach. Sami decydujemy o jego estetyce – wybierając rodzaj wykończenia nóg (drewniane w 3 kolorach, stalowe lakierowane lub chromowane) oraz tkaninę. Sosa może być naturalna, rustykalna, energetyczna, monochromatyczna, luksusowa. Wybór należy do nas.

W skład rodziny Sosa wchodzą moduły sof 1, 2, 2.5 i 3-osobowych w rozmaitych konfiguracjach – bez podłokietników, asymetryczne – z jednym podłokietnikiem, tradycyjne z dwoma podłokietnikami oraz pufy gwarantujące nieograniczone możliwości aranżowania przestrzeni. Uzupełnieniem kolekcji są prostokątne stoliki o uniwersalnej estetyce, o drewnianych blatach i w 4 rozmiarach.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter