Wzory na gwiazdkę!

Wzory na gwiazdkę!

Świąteczna edycja targów WZORY będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich szukających niepowtarzalnych, pięknych przedmiotów do domu i prezentów dla najbliższych. Podczas dwóch dni – 16 i 17 grudnia, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich zaprezentuje się ponad 200 producentów i projektantów polskiego designu. Wybrani przez nas wystawcy pokażą projekty mebli, ceramiki, tekstyliów, plakatów i domowych akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Wszystkich spóźnialskich i tych którzy szukają unikatowych prezentów zaprosimy do strefy na drugim piętrze – tutaj znajdziecie podarunki dla całej rodziny: naturalne kosmetyki, biżuterię, akcesoria i duży wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku.

W specjalnej strefie dziecięcej mnóstwo atrakcji dla maluchów!

W sobotę i niedzielę o 13.00, 14.00 i 15.00 przedstawienia dla dzieci :

Spotkanie z Małym Teatrem Ilustracji

Dla dzieci – niezwykle barwne spektakle Kamishibai z podkładem dźwiękowym granym na egzotycznej marimbie. Kamishibai (jap. kami – papier, shibai – teatr) to japońska technika opowiadania historii z wykorzystaniem ilustrowanych plansz zamkniętych w drewnianej skrzynce, jej historia sięga XII wieku.

O godzinie 12.00 w sobotę i w niedzielę Sieć Obywatelska Watchdog Polska, zaprasza na warsztat: „Dzieci ulepszają codzienność”. Najmłodsi zaprojektują przedmioty przyjazne dzieciom! Będzie dużo wycinania, rysowania, malowania, konstruowania i wymyślania.

O godzinie 16.00  w sobotę i w niedzielę Ania i Agnieszka z manufaktury SoFresh! poprowadzą warsztaty dla dzieci, na których pokażą jak z prostych, naturalnych składników samodzielnie przygotować kolorowe mydełka i balsamy do ust. W trakcie warsztatów dzieci będą miały okazję przekonać się jak pachną naturalne olejki, masła i do czego w manufakturze kosmetyków przydaje się wosk pszczeli.

Bazgrołaki przez cały dzień– warsztaty live printing dla dzieci i dorosłych.

Dzieci będą mogły wykonać niepowtarzalny nadruk na torbę, koszulkę lub plecak. Przy użyciu ciekawych szablonów dzieci zrobią niepowtarzalne nadruki przy użyciu metody termotransferu. Warsztaty dla dzieci i dorosłych w cenie 30zł za koszulkę lub 20zł za torbę lub plecak.

W sobotę na czwartym piętrze odbędzie się PROday vol.3 godz. 12 -16 spotkanie biznesowo – networkingowe dla dostawców i odbiorców z branży wnętrzarskiej i projektowej. od 12.00 odbędą się w jego ramach ciekawe wykłady:

12.00 – Łukasz Misiło – Otwarcie spotkania

12.30 – Justyna Kopeć (Blue Brand) – Ważne aspekty w budowaniu marki osobistej

13.00 – Iwone E. Gałecka (Grupa Kreatywna bdb+) – Marketing relacji

13.30 – Kinga Konopko (Architekt Support) – Tajniki współpracy z architektem

14.15 – Agnieszka Gniotek ( Galeria Xanatu) – Kolekcjonowanie i inwestowanie w dzieła sztuki współczesnej

0 15.00 dr Krystyna Łuczak-Surówka opowie nam o designie w czasie świąt.

więcej informacji tutaj : https://www.facebook.com/events/1845693795721943/

Kilka lat temu dr Krystyna Łuczak-Surówka postanowiła połączyć miłość do designu z miłością do zwierząt i przekuć je obie w dobro, jakim jest pomaganie – tak powstała akcja Design Dla Zwierząt.

Projektanci, firmy lub designerzy przekazują dla akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT swoje dary, które wystawiane są na aukcjach. W tym roku przyświeca nam idea promowania adopcji starszych zwierząt – tych które mają najmniejsze szanse na nowy dom. My też wspieramy tą akcję.i Fundacja Zwierzochron dostanie w tym roku 10% dochodu ze sprzedaży biletów – goście wraz z biletem otrzymają też przypinkę – cegiełkę akcji z portretem zwierzaka.

 

 

16-17 grudnia 2017

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

Ul Bracka 25

Godziny 11-19

Wstęp 5 zł

Bilet on-line z aplikacją Going.

 

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter