WZORY – Wiosna w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy!

WZORY – Wiosna w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy!

Majowe WZORY to świetna okazja, żeby zobaczyć i kupić produkty od ponad dwustu młodych projektantów i rzemieślników. Na Wzorach znajdziecie meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, a także dekoracje i akcesoria – słowem wszystko, co potrzebne, aby mieszkało się pięknie i wygodnie.

Po raz czwarty spotkamy się w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy – wskrzeszając historię miejsca wyjątkowych zakupów. Nie jest to jednak główny cel tel imprezy, bo WZORY służą przede wszystkim spotkaniu.

Na majowych wzorach czeka na Was:

„Design it! In Silesia“ – śląska strefa designu Ponad czterdziestu projektantów pod kuratelą katowickiego sklepu Geszeft.
Design prosto ze Śląska łączy wątki zaczerpnięte ze sztuki, architektury i rzemiosła, a wspólną wartością nowych produktów jest ich tradycyjnie śląska cecha: pragmatyczność. Na wystawie chcemy pokazać przede wszystkim projekty premierowe, doceniane za innowacyjne rozwiązania i autorski, wyrazisty styl.

Strefa Kobiet, a w niej wyselekcjonowani przez nas projektanci biżuterii, kobiece akcesoria i wybór najlepszych naturalnych kosmetyków.

Warsztat aranżacji wnętrz z “Dobrze Urządzeni” – Projektantka wnętrz Katarzyna Pastuszyńska, prowadząca Fan page “Dobrze Urządzeni” na gotowych planach mieszkań pokaże uczestnikom podstawy projektowania, podpowie rozwiązania, pokaże nietypowe sposoby na zagospodarowanie przestrzeni. Uczestnicy będą mogli na gotowych rzutach spróbować własnych sił w projektowaniu oraz poznają najnowsze wnętrzarskie trendy.

Zapraszamy też na warsztaty i stoisko Wióry Lecą. W części warsztatowej zajmą się tym razem renowacją mebli. Na konkretnych przykładach przyjrzymy się, jak wygląda renowacja krzesła ze strychu krok po kroku, pokażemy Wam też różne sposoby usuwania starych powłok i wykończeń, w tym politurowania. Można przynieść własny mebel do konsultacji. W planach również konkurs z nagrodami dotyczący rozpoznawania różnych gatunków drewna.

Specjalnie ze względu na zbliżający się dzień dziecka:

BAZGROŁAKI – Warszat projektowania koszulek ”Miś, panda czy wąsaty pan?” Bazgrołaki zaproszą wszystkie dzieci do stworzenia własnych postaci przy użyciu naklejek, które potem będą transferowane na koszulki. Rodzice będą mogli zgłębić wiedzę na temat ciekawych pomysłów na kreatywne i rozwijające zabawy dla dzieci.
Warsztaty poprowadzi psycholog oraz specjalista ds. rozwoju dzieci.
Koszt udziału w warsztatach: 20 zł (w cenie t-shirt + naklejki)

“Kochaj Sztukę” z Lanckorony zorganizuje plastyczne zabawy. Dzieciaki pokolorują razem bajkową scenerię – duże folkowe drzewo, prawdziwy domek i meble do niego! Zabawa kolorem i fakturą gwarantowana, a w zabawie pomoże nam Dorota Kamińska – aktorka Teatru Kamienica.

Dzięki Instalove.co każdy, kto przyjdzie na Wzory i wrzuci zdjęcie na Instagram z oficjalnym hasztagiem: #wzorywiosna będzie mógł je odebrać wydrukowane przy naszym Wzorowym stoisku!

WZORY – Wiosna

14 Maja 2016
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Ul. Bracka 25
Godziny 11-21

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter