yro: Bliskość natury. Nagość wzornictwa

Zobaczyliśmy ich na Warsaw Home, zwrócili naszą uwagę dlatego dzisiaj chcemy Wam zaprezentować nasze odkrycie. Poznajcie markę yro.

Projektujemy z pasji. Tworzymy to, czym sami chcielibyśmy się otaczać. Obserwujemy otoczenie, nautrę, zachowania. Wnioski i pomysły przelewamy na papier. Dopisujemy kolejne pamiętając o poprzednich. Z czasem całość przekształca się w jedną ideę. Wtedy tworzymy prototypy, które towarzyszą nam w życiu na co dzień. Uczymy się od nich, i dalej pracujemy nad kolejnymi. Aż w końcu dochodzimy do formy ostatecznej. I tak pomysł za pomysłem, mebel za meblem.

Naszym głównym celem jest dostarczenie Wam mebli, pośród których będziecie chcieli przebywać. Takich, które pomogą Wam w pracy i odpoczynku, staną się częścią Was, Waszego życia. Takich, które zamiast krzyczeć będą szeptać. Takich, które dostosują się do każdego wnętrza. W końcu takich, które zamiast marnieć z roku na rok będą nabierać charakteru

YRO 1.1

Masywne choć delikatne. Biurko yro 1.1 idealnie nadaje się do wnętrz zarówno klasycznych jak I nowoczesnych. Solidny blat wspierany jest przez stalowe nogi. Stabilności całej konstrukcji dodają ściągi ze stalowych linek, które są również ciekwym detalem.

YRO 2.1

Tradycyjny i wyjątkowy. Stół to prawdopodobnie najczęściej używany domowy mebel. Właśnie dlatego stół yro 2.1 posiada duży blat I ażurową konstrukcje nóg – wszystko po to, aby wygodnie się z niego korzystało.

YRO 2.3

Mała ale urocza. Szafka nocna yro 2.3 to propozycja oferująca ciekawe wzornictwo w połączeniu z podstawową funkcjonalnością. Mebel posiada metalową górę oraz dwie półki różnych wysokości.

YRO 3.3

Pod skosem ale prosty. Regał yro 3.3 to mebel o ciekawej konstrukcji, który nie zapomina o aspekcie funkcjonalnym. Prostokątne kieszenie doskonale nadają się na domową bibliotekę. Prostotę I masywność całego mebla doskonale uzupełniają metalowe łączenia z wystającymi łebkami od śrub.

Udostępnij ten artykuł
Wpisz szukane słowo i kliknij enter