Yumi Design i nowoczesne 30m2 z kolorowym akcentem

Nowoczesne, lekkie, z kolorowym akcentem, tak w skrócie można opisać parter poznańskiego dwupoziomowego mieszkania zaprojektowanego przez Yumi Design. Na 30 m2 została zaprojektowana strefa dzienna z kuchnią, jadalnią, miejscem do wypoczynku oraz niewielka toaletą. Na górze mieści się część prywatna – sypialnia i łazienka. 

Oryginalne grafiki

Inspiracją przy tworzeniu projektu przez Yumi Design, były oryginalne grafiki autorstwa Doroty Wątkowskiej (Pewne Studio), które wybrali właściciele. Zdobią dumnie ścianę w salonie dodatkowo udekorowaną sztukaterią. Sztukateryjne dekory w kolorowej wersji to dosyć odważne połączenie, ale właścicielom mieszkania, od razu przypadło do gustu. Ramy stały się doskonałym miejscem na wyeksponowanie domowej galerii, nadając jednocześnie salonowi szykownego wyglądu.

Ściana i fronty w tym samym kolorze

Na podłodze, w całym mieszkaniu zaprojektowano jasną, bieloną podłogę, która tworzy piękną bazę dla reszty wnętrza. Kuchnia także kryje wiele ciekawych elementów. Układ funkcjonalny został całkowicie zmieniony. We wnęce stanęła lodówka w zabudowie, a ściana została wyłożona panelami meblowymi w kolorze frontów.  Wprowadzono dużo akcentów w czarnym kolorze: okap, sprzęt AGD, blat, zlew, bateria, które stanowią ciekawy kontrast dla klasycznych białych szafek. Dodatkowo ściana w kuchni została ozdobiona płytkami ułożonymi w jodełkę, dzięki czemu prezentuje się elegancko i oryginalnie. Nad stołem, przy którym właściciele mogą zasiąść z przyjaciółmi, zawisła wiklinowa lampa ocieplająca wnętrze.

Niewielka toaleta zyskała niepowtarzalnego uroku dzięki wzorzystej podłodze. Tam również znajdziemy kolejny akcent w niebieskim kolorze.

Poznańskie biuro projektowe Yumi Design

Za projekt odpowiada Yumi Design. Kreatywne biuro projektowe za którym stoi Magda Lewandowska i Katarzyna Mizera-Sroka. Projektowanie i aranżacja wnętrz to dla nich coś więcej niż praca – to przede wszystkim pasja. Kierują się zasadą, że wnętrze powinno przede wszystkim odzwierciedlać osobowość właściciela.

Inne projekty studia Yumi Design możecie zobaczyć TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Zdjęcia wykonał Radosław Słowik

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter