Z myślą o winie

Z myślą o winie

Tu Las łączą prostą formę z miłością do wyjątkowego materiału, jakim jest drewno. Do ich produkcji wybierane są okazy wadliwe i unikatowe. Poskręcane słoje, obrzęki, sęki, zakorki, pęknięcia – to tylko niektóre z pięknych wad, jakie znajdziemy w półkach i stojakach Tu Las.

„Kiedy wybieramy drewno na nasze półki, w tartakach pukają się w głowy. Takie brzydactwo? To się do spalenia nadaje jedynie! A dla nas piękno drewna to jego natura – nieregularności i wady. Czy wiedzieliście, że drewno najbardziej cenione przez przemysł meblowy, to najwyższej jakości (klasa I), czyli bezsęczne, o jednolitej barwie i równomiernym usłojeniu, stanowi często zaledwie kilka procent drzewa? Jest go mało i jest drogie, a prawdziwe skarby kryją się na drugim końcu tej klasyfikacji!”

Półki tworzone są uważnie, bez pośpiechu, na lata; wykańczane są ręcznie, naturalnym, bezbarwnym woskiem. Przy rosnących apetytach Polaków na dobrej jakości wino (i wzornictwo!), stanowią ciekawe dopełnienie wnętrz prywatnych i komercyjnych. 

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter